nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 30 €

Stiprinamoji aliejinė kaukė / serumas nuo plaukų slinkimo

5 out of 5 based on 1 customer rating
(1 pirkėjo atsiliepimas )

8.8016.90

100% natūralūs ingredientai
Aukščiausios kokybės augalinių ir eterinių aliejų mišinys visoms merginoms, svajojančioms apie sumažėjusį plaukų slinkimą ir padidėjusią plaukų apimtį.
🌱 Stabdo plaukų slinkimą.
🌱 Padeda pailginti plauko gyvavimo laikotarpį.
🌱 Skatina galvos odos kraujotaką ir folikulų aprūpinimą.
🌱 Padeda subalansuoti sebumo išsiskyrimą.
🌱 Maitina ir apsaugo galvos odą.

Išvalyti

Įsigiję šį produktą galite gauti 8-16 lojalumo taškų, kurių vertė 0.40-0.80!
Įsigiję šį produktą galite gauti 8-16 lojalumo taškų, kurių vertė 0.40-0.80!

Aprašymas

Stiprinamoji aliejinė kaukė nuo plaukų slinkimo – kas tai?
Specialiai parinktų augalinių ir eterinių aliejų mišinys, skirtas kovoti su plaukų slinkimu, galnti padidinti plaukų apimtį ir užtikrinti ilgesnį plauko gyvavimo laikotarpį. Ši aliejinė kaukė padės sustiprinti plaukų šaknis ir stimuliuos galvos odos kraujotaką, tad galėsite pastebėti, kad iškrentančių plaukučių kiekis vis mažės…

Kaip naudoti?
1-3 kartus per savaitę įmasažuoti sausą galvos odą šia stiprinančia kauke, atlikti galvos odos masažą ir mėgautis kvapų terapija iki 12 valandų… Vėliau išplauti plaukus natūraliu šampūnu ir kondicionieriumi (detalią naudojimo instrukciją galima rasti skiltyje “Instrukcija” ir ant buteliuko).

Kaip greitai galima pastebėti rezultatus?
Jau po mėnesio naudojimo galėsite pastebėti, kad išslenkančių plaukučių kiekis artėja prie normalaus – iki 100 plaukučių per parą. Taigi, švelniai šukuojant plaukus nebekris plaukų kuokštai, plaukų šaknys sustiprės. O dar po kelių mėnesių veidrodyje galėsite pastebėti reikšmingą plaukų apimties padidėjimą!

Kaip tai veikia?
Magija slypi tinkamai parinktuose eteriniuose ir augaliniuose aliejuose.
Šio aliejinio serumo pagrindą sudaro stebuklingasis dygminų aliejus, kurio pagrindinė paskirtis – spartinti ir gerinti kraujotaką galvos odoje, kad kiekvienas folikulas būtų aprūpintas reikalingomis medžiagomis ir deguonimi. Kraujotaką gerins ir mišinyje esantis kviečių gemalų aliejus.
Kita svarbi aliejinės kaukės užduotis – sustiprinti plaukų šaknis ir stabdyti plaukų slinkimą. Šią užduotį atliks avokadų, migdolų ir kanapių aliejai.
O žaliasis plaukų auksas – brangusis brokolių aliejus palepins plaukus ir juos sustiprins, neleis nulūžti ir suskilti.
Augalinių aliejų veikimą sustiprins 9 rūšių eteriniai aliejai, kurie aktyviai spartins galvos odos kraujotaką, sustiprins plaukų šaknis, silpnins plaukų slinkimą, spartins augimą ir suteiks žvilgesio!

Viso mišinį sudaro net 15 specialiai šiai problemai parinktų aliejų!

Išsamų aliejų aprašymą galite rasti sudėties skiltyje.

Stiprinamosios aliejinės kaukės plaukų auginimui sudėtis:

1. Dygminų aliejus – aktyvina galvos odos kraujotaką, storina plaukus, mažina plaukų slinkimą.

2. Avokadų aliejus – stabdo plaukų slinkimą, stiprina plaukų šaknis.

3. Migdolų aliejus – skatina plaukų augimą, stiprina plaukų šaknis, storina plaukus.

4. Kviečių gemalų aliejus – aktyvina galvos odos kraujotaką, stiprina galvos ir plauko struktūrą, regeneruojančiai veikia galvos odą.

5. Kanapių aliejus – skatina plaukų augimą, stiprina plaukų šaknis, suteikia šaknims apimtį.

6. Brokolių aliejus – neleidžia ką tik išdygusiam plaukus skilinėti ir šiauštis.

7. Citrinžolių eterinis aliejus – stabdo plaukų slinkimą, skatina plaukų augimą, gerina galvos odos kraujotaką.

8. Citrinų eterinis aliejus – stabdo plaukų slinkimą, skatina plaukų augimą, stiprina plaukų šaknis.

9. Rozmarinų eterinis aliejus – stabdo plaukų slinkimą, stiprina plaukų šaknis, skatina plaukų augimą, regeneruojančiai veikia galvos odą ir folikulus.

10. Arbatmedžių eterinis aliejus – stabdo plaukų slinkimą, naikina pleiskanas, sausina riebią galvos odą, padeda folikulams apsivalyti.

11. Cinamoninio kamparo eterinis aliejus – skatina plaukų augimą, stabdo plaukų slinkimą, aktyvina galvos odos kraujotaką, padeda folikulams apsivalyti.

12. Kvapiųjų kanangų eterinis aliejus – stabdo plaukų slinkimą, stiprina plaukų šaknis, neleidžia plaukui nulūžti.

13. Pačiulių eterinis aliejus – stabdo plaukų slinkimą, skatina plaukų augimą, didina plauko elastingumą.

14. Levandų eterinis aliejus – stabdo plaukų slinkimą, skatina plaukų augimą, padeda folikulams apsivalyti.

15. Ramunėlių eterinis aliejus – stiprina plaukų šaknis, skatina plaukų augimą, didina plaukų elastingumą.

INGREDIENTS (INCI):
Carthamus tinctorius Seed Oil, Persea gratissima Oil, Prunus amygdalus dulcis Oil, Triticum vulgare Germ Oil, Cannabis sativa Seed Oil, Brassica Oleracea Italica Seed Oil, Cymbopogon schoenanthus Oil, Citrus medica limonum Peel Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Melaleuca alternifolia Leaf Oil, Cinnamomum Camphora Bark Oil, Cananga odorata Flower Oil, Pogostemon cablin Oil, Lavandula angustifolia Flower Oil, Anthemis nobilis Flower Oil.

 

Alergijos testas

  • Nedidelį kiekį aliejaus užtepti ant alkūnės, riešo ar vidinės dilbio pusės. Jeigu neatsiranda alerginių reakcijų (ilgiausiai po 12 valandų) tokių kaip niežėjimo ar paraudimo, aliejų plaukams galite naudoti.

Plaukų aliejavimo procedūrą rekomenduojame atlikti taip:

  1. Plaukus iššukuojame, sudrėkiname ir nusausiname rankšluosčiu.
  2. Išpaudžiame kaukytės ir palengva visą galvos odą tepame ir masažuojame. Nereikia tepti per riebiai.
  3. Dušo kepuraitę reikia užsidėti iškart po to, kai užsitepate kaukę. Kepurytės paskirtis – neleisti išsigaruoti mišinyje esantiems eteriniams aliejams.
  4. Kuo ilgiau prabūsite su kaukyte ir kepuraite – tuo didesnė bus nauda. Rekomenduojamas laikotarpis – 30 minučių- 12 valandų. Jei nesiryžtate nakvoti su kaukyte dėl kepuraitės keliamo diskomforto – ją nusiimkite.
  5. Kai keliausite išsiplauti plaukučių, turėkite omenyje, kad rekomenduojama pradėti ne nuo plaukų sudrėkinimo, o sutepimo šampūnu.
  6. Įvairioje literatūroje rekomenduojama galvą šampūnu plauti 4-6 kartus. Tai priklauso nuo Jūsų plaukų ir naudojamo šampūno. Kaskart plaudama naudokite vis mažesnį šampūno kiekį. Rekomenduojame rinktis kuo natūralesnį ir ekologiškesnį šampūną, kuris padėtų pasiekti geriausių rezultatų ir nesausintų plaukų.

Ši kaukė yra skirta galvos odos būklės gerinimui ir greitam plaukučių augimui pasiekti, joje esantis eterinių aliejų kiekis siekia 4%, jis yra pritaikytas tik galvos odai ir pirmiems 2-3 cm plauko.

Nerekomenduojama tepti ir kaip kaukės visam plaukų ilgiui (šiose kaukėse eterinių aliejų procentas – 2%), taip pat nerekomenduojama naudoti ir kaip aliejuko plaukų kasdieniam sutepimui (tokiose kasdienėse priemonėse naudojame tik 0,5% eterinių aliejų).

Plaukų galai visuomet yra plonesni ir silpnesni negu plaukų šaknys, todėl jiems naudojami kiti aliejai, kurių paskirtis yra plauko apsauga nuo karščio ir mechaninių pažeidimų.

Pirkėjų atsiliepimai

Įvertinta 5 iš 5 žvaigždžių
1 atsiliepimas
4 žvaigždės 0 0 %
3 žvaigždės 0 0 %
2 žvaigždės 0 0 %
1 žvaigždė 0 0 %

1 review for Stiprinamoji aliejinė kaukė / serumas nuo plaukų slinkimo

Pridėti atsiliepimą

Galite įkelti šiuos failų tipus: jpg,png.