Drėkinamasis veido prausiklis sausai odai (su hialurono rūgštimi bei figų ekstraktu)

5 out of 5 based on 24 customer ratings
(24 pirkėjų atsiliepimai)

8.8

Švelnus, drėkiklių prisotintas veido prausiklis, užtikrina nesausinantį prausimą veido odai bei pasirūpina sausos odos poreikiais.

🌱 Tinka visiems odos tipams, kai norisi švelnios, drėkinančios priežiūros
🌱 Švelnūs prausikliai nepažeisdami odos švelniai šalina nešvarumus ir makiažą
🌱 Figų ekstraktas ir alantoinas ramina odą
🌱 Hialurono rūgštis pritraukia drėgmę ir giliai drėkina odą
🌱 Su raminančiais ir gydančiais ingredientais
🌱 Sureguliuotas, odai draugiškas pH, be muilo
🌱 Be alkoholio ir nesaugių konservantų

✅ Veganiška ir 100% natūrali sudėtis
✅ Saugome gamtą: rHDPE perdirbtame buteliuke
Tūris: 100 ml

Kiekis
Įsigiję šį produktą galite gauti 8 lojalumo taškų, kurių vertė 0.4!
Produkto kodas: PRA002 Kategorija:

Partijos numeris: 050923-42

Kodėl ir kada pasirinkti šį prausiklį?

Tai teisingas sprendimas kasdieniam odos prausimui, kai kankina nuolatinis odos išsausėjimas, pleiskanojimas, bei visiems odos tipams, kai kankina dehidratacija, norisi švelnios, drėkinančios priežiūros. Sudėtyje esantys plovikliai yra išgauti iš augalų, todėl yra saugūs ne tik Jūsų odai, bet ir gamtai. Kad poveikis būtų dar švelnesnis ir naudingesnis, sudėtį papildėme daugybe aktyviųjų ingredientų, suderinome pH, kad po plovimo nesijaustų odos traukimo pojūčio, o oda būtų pridrėkinta.

Kaip naudoti?

Ryte ir vakare tepti nedidelį kiekį prausiklio ant drėgnos veido odos, vengiant akių srities. Gausiai nuplauti vandeniu. Naudoti kitas priemones pagal odos tipą.

Kada pamatysiu teigiamus rezultatus?

Su šiuo plovikliu nuo pirmo naudojimo plovimas taps malonia patirtim – oda liks ne tik švariai nuplauta, bet ir lengvai pamaitinta, sudrėkinta, neišsausėjusi, nejausite nemalonaus tempimo. Kad aktyviųjų ingredientų poveikis būtų stipresnis, rekomenduojama naudoti kitas veido priemones pagal odos tipą – veido toniką, hialurono serumą, veido aliejų ar kremą.

Drėkinančio veido prausiklio sausai odai (su hialurono rūgštimi bei figų ekstraktu) AKTYVIEJI INGREDIENTAI:

  1. Ekologiškos alavijų lapų sultys – giliai drėkina, gaivina ir ramina sudirgusią, paraudusią odą.
  2. Plovikliai: kokogliukozidas, kaprililio/kaprilio gliukozidas bei decilgliukozidas – ekologiški ir sertifikuoti, iš kokosų ir cukranendrių išgauti švelnūs plovikliai.
  3. Glicerinas – drėkina odą, užtikrina normalų ląstelių atsinaujinimą ir stiprina apsauginį odos barjerą.
  4. Sorbitolis – drėkina odą, palaiko jos mikrobiomos procesus, pasižymi prebiotinėmis savybėmis.
  5. Migdolų aliejus – minkština odą bei skatina jos regeneraciją.
  6. Figų ekstraktas – ramina odą, ją kondicionuoja bei apsaugo.
  7. Pieno rūgštis – ne tik reguliuoja pH, bet ir drėkina veido odą.
  8. Alantoinas – mažina alergines reakcijas, uždegimus, ramina sudirgusią odą.
  9. Sertifikuotas apelsinų eterinis aliejus – užtikrina odos drėkinimą.
  10. Aviečių ir greipfrutų ekstraktai – tonizuoja, gaivina, suteikia antioksidacinį poveikį, vitamino C, E šaltinis.
  11. Pantenolis – drėkiklis, skatina odos atsinaujinimą, ramina odą.

Drėkinamojo veido prausiklio sausai odai (su hialurono rūgštimi bei figų ekstraktu) SUDĖTIS:

INGREDIENTS (INCI):Aloe Barbadensis Leaf Juice, Aqua, Glycerin, Sorbitol, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Coco – Glucoside, Decyl Glucoside, Caprylyl/Capryl Glucoside, Lauryl Glucoside, Panthenol, Glyceryl Stearate SE, Xanthan Gum, Sodium Cocoyl Isethionate, Sodium Hyaluronate, Ficus Carica Fruit Extract, Glyceryl Oleate, Rubus Idaeus Fruit Extract, Citrus Grandis Fruit Extract, Allantoin, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil*, limonene*.

*natūraliai randamas eteriniuose aliejuose

Pirkėjų atsiliepimai

Įvertinta 5 iš 5 žvaigždžių
24 atsiliepimai
4 žvaigždės 0 0 %
3 žvaigždės 0 0 %
2 žvaigždės 0 0 %
1 žvaigždė 0 0 %

24 reviews for Drėkinamasis veido prausiklis sausai odai (su hialurono rūgštimi bei figų ekstraktu)

Pridėti atsiliepimą

Galite įkelti šiuos failų tipus: jpg,png.