Prisidėkite prie mažesnio plastiko naudojimo ir sutaupykite – grąžinkite mums kosmetikos buteliukus!

Nors visada gamyboje naudojamės kiek įmanoma tvaresniais sprendimais – produktus išpilstome į stiklo, arba perdirbto plastiko tarą, arba į buteliukus, pagamintus iš cukranendrių, sulaukiame vis daugiau užklausų: galbūt galėčiau grąžinti Jums buteliukus? Nuo šiandien, be galo didžiuodamiesi, į šį klausimą atsakome: TIKRAI TAIP! O kad motyvacija grąžinti būtų didesnė, mielai motyvuosime LOJALUMO TAŠKAIS!

Kaip grąžinti buteliukus GAMTOS LAŠO komandai, kad ji galėtų panaudoti juos gamyboje IR VĖL? 

  1. Įvertinti buteliukų išvaizdą: ar jie nėra per daug pažeisti, sutepti, kitaip tariant: ar nėra praradę prekinės išvaizdos? Deja, per daug pažeistų buteliukų antrą kartą panaudoti negalėsime, tad kviečiame juos išrūšiuoti savarankiškai. 
  2. Paruošti buteliukus siuntimui: švariai išplauti su muilu ir vandeniu, kad juose neliktų priemonės likučių bei išsausinti. Lipdukai ant buteliukų gali likti, tačiau galite ir nuplėšti. 
  3. Supakuokite buteliukus į kurjerinį voką arba dėžutę. Minimalus buteliukų skaičius: 8 vienetai (galite atsiųsti ir mažiau buteliukų, tačiau galėsime grąžinti tik pusę sumos, išleistos paštomato paslaugoms). 
  4. Į siuntą įdėkite lapelį su užrašytu paskutiniu Jūsų užsakymo numeriu, arba vardu, pavarde bei elektroniniu paštu. 
  5. Paruoškite siuntą ir išsiųskite artimiausiame OMNIVA paštomate šiais rekvizitais: Vilniaus IKI Juodojo Kelio paštomatas Juodasis kelias 35A Tel. nr.: 860801842 Vardas ir pavardė: Gamtos Lašas 
  6. Išsaugokite čekį, kuriame nurodyta suma, kurią skyrėtė paštomato paslaugai. Susisiekite su mumis elektroniniu paštu arba FB, atsiųsdami čekio nuotrauką. 
  7. Siunta pas mus atkeliaus per 1-3 d.d. 
  8. Tik gavę siuntą, nedelsdami, lojalumo taškais Jums grąžinsime šią sumą: Omniva paslaugų kaina + 0,20 Eur * pakuočių skaičius. Toliau buteliukai keliaus į laboratoriją, kurioje bus tinkamai juos paruošti, dezinfekuoti ir saugūs ir galės būti panaudojami dar kartą! Ačiū, kad aktyviai rūpinatės gamta ir ateitimi!
Mano krepšelis
Neseniai peržiūrėti
Kategorijos