Stiprinamoji aliejinė kaukė – serumas plaukų auginimui

5 out of 5 based on 35 customer ratings
(35 pirkėjų atsiliepimai)

10.919.9

Aukščiausios kokybės augalinių ir eterinių aliejų mišinys visoms, svajojančioms apie greičiau augančius plaukus, ilgas ir gražias kasas!

🌱 Sudaro net 20 aliejų!
🌱 Greitas poveikis – rezultatai vos per 4-6 savaites!
🌱 Spartina plaukų augimą.
🌱 Padeda apsivalyti folikulams.
🌱 Skatina galvos odos kraujotaką ir folikulų aprūpinimą.
🌱 Padeda pabusti miegantiems folikulams.
🌱 Padeda subalansuoti sebumo išsiskyrimą.

✅ 100% natūralūs ingredientai
✅ Tinkama CGM
✅ Vegan
✅ Zero waste – rHDPE perdirbtame buteliuke

Kiekis
Įsigiję šį produktą galite gauti 10-19 lojalumo taškų, kurių vertė 0.5-1.0!
Įsigiję šį produktą galite gauti 10-19 lojalumo taškų, kurių vertė 0.5-1.0!
Produkto kodas: AL004 Kategorija:

Stiprinamoji aliejinė kaukė plaukų auginimui – kas tai?

Specialiai parinktų kokybiškiausių eterinių ir augalinių aliejų mišinys plaukų auginimui, kuris privers kiekvienos merginos plaukų šaknis alsuoti augimo energija. Plaukai pradės augti greičiau, o miegantys folikulai prabus antram gyvenimui…

Plaukų augimo kelionė su geriausiais gamtos aliejais

Pasimėgaukite mūsų aliejinės kaukės – serumo, specialiai sukurto trokštantiems greitesnio plaukų augimo ir vešlių sruogų, transformuojančia galia. Mūsų meistriškai sukurtas 20 aukščiausios kokybės augalinių ir eterinių aliejų mišinys – tai paslaptis, padėsianti išgauti svajonių plaukus.

🌱 Sudėtyje yra 20 aliejų: kiekviename mūsų plaukų aliejinės kaukės laše yra 20 kruopščiai atrinktų aliejų, dėl jų maitinamųjų, stiprinamųjų ir atgaivinamųjų savybių. Nuo ricinų ir migdolų iki rozmarinų ir levandų – mūsų galinga augalinė infuzija daro stebuklus jūsų plaukams.

🌱 Greitas poveikis – rezultatai pasiekiami vos per 4-6 savaites: Atsisveikinkite su begaliniu laukimu, kol bus matomi rezultatai. Mūsų plaukų aliejinė kaukė sukurta taip, kad jau po 4-6 savaičių pasiektumėte pastebimų pagerėjimų, todėl plaukai greičiau auga ir stiprėja jų sveikata, kurią galite pamatyti ir pajusti.

🌱 Spartina plaukų augimą: mūsų galingas aliejų mišinys atskleidžia visą plaukų augimo ciklo potencialą. Maitindama galvos odą ir aprūpindama būtiniausiomis maistinėmis medžiagomis, mūsų plaukų aliejinė kaukė stimuliuoja plaukų folikulus, skatindama sveikesnes, ilgesnes ir storesnes sruogas.

Atgaivinkite plaukus iš vidaus, po vieną folikulą

Jūsų plaukų folikulai nusipelno didžiausios priežiūros, o mūsų aliejinė kaukė plaukams yra tam, kad ją suteiktų. Mūsų serumas, pasižymintis išskirtinėmis savybėmis valyti folikulus, stimuliuoti galvos odos kraujotaką ir aprūpinti šaknis gyvybiškai svarbiomis maistinėmis medžiagomis, nenuilstamai veikia, kad atgaivintų jūsų plaukus iš vidaus.

🌱 Padeda išvalyti folikulus: laikui bėgant plaukų folikulai gali užsikimšti nešvarumais, aliejais ir susikaupusiais produktais, o tai trukdo sveikiems plaukams augti. Mūsų plaukų aliejinė kaukė švelniai valo folikulus, užtikrindama, kad jie būtų švarūs ir paruošti optimaliam augimui. Atsisveikinkite su atgaivinta galvos oda ir atjaunėjusiais plaukais.

🌱 Stimuliuoja galvos odos kraujotaką ir folikulų aprūpinimą: Skatindama galvos odos kraujotaką, mūsų plaukų aliejinė kaukė skatina deguonies ir maistinių medžiagų tiekimą į plaukų folikulus. Šis atgaivinantis impulsas padeda pamaitinti ir sustiprinti plaukų šaknis, todėl pagerėja plaukų augimas ir bendra plaukų sveikata.

🌱 Padeda pažadinti miegančius plaukų folikulus: ar pastebėjote galvos odos vietų, kuriose plaukai tarsi miega? Mūsų plaukų aliejinė kaukė specialiai sukurta pažadinti tuos miegančius folikulus ir paskatinti juos vėl pradėti veikti. Patirkite džiaugsmą pamatę naują augimą ten, kur manėte, kad tai neįmanoma.

Atskleiskite natūralią plaukų pusiausvyrą ir blizgesį

Norint išlaikyti sveikus plaukus ir galvos odą, labai svarbu subalansuoti riebalų išsiskyrimą. Mūsų kaukė harmoningai atkuria pusiausvyrą, todėl jūsų plaukai tampa žvilgantys, lengvai valdomi ir kupini gyvybės.

🌱 Padeda subalansuoti riebalų išsiskyrimą: dėl sebumo pertekliaus plaukai gali riebaluotis ir lūžinėti, o dėl nepakankamo sebumo kiekio – sausėti ir lūžinėti. Mūsų plaukų aliejinė kaukė užtikrina puikią pusiausvyrą, reguliuoja riebalų išsiskyrimą ir suteikia žvilgančius, gyvybingumu spindinčius plaukus.

🌱 Atgaivina ir maitina: aliejinė kaukė ne tik skatina plaukų augimą, bet ir giliai maitina bei jaunina sruogas. Atsisveikinkite su negyvybingais, blizgančiais plaukais ir pasveikinkite švytinčią, sveikatą ir pasitikėjimą savimi spinduliuojančią girią.

🌱 Palepinkite save kiekvieną kartą: dovanokite pojūčius su mūsų plaukų aliejaus kauke. Užburiantis kvapas ir prabangi tekstūra kiekvieną naudojimą paverčia savęs puoselėjimo ir pasilepinimo akimirka. Pasinerkite į plaukų puoselėjimo džiaugsmą ir tuo pat metu mėgaukitės nepaprasto poveikio kaukės teikiamais privalumais.

  • Kaip naudoti?
    1-3 kartus per savaitę įmasažuoti sausą galvos odą šia stiprinančia kauke, atlikti galvos odos masažą ir mėgautis kvapų terapija iki 12 valandų… Vėliau išplauti plaukus natūraliu šampūnu ir kondicionieriumi (detalią naudojimo instrukciją galima rasti ant buteliuko).
  • Kaip greitai pasireikš teigiamas kaukės poveikis?
    Mūsų klientės jau po mėnesio naudojimo pradeda matyti pirmuosius rezultatus – pradeda lįsti seniau apsimiegoję plaukučiai viršugalvyje, apsivalo plaukų folikulai, galvos oda pradeda mažiau riebaluotis. Dar po keletos mėnesių galima pastebėti, kad plaukai ėmė augti pastebimai sparčiau.
  • Kaip tai veikia?
    Magija slypi tinkamai parinktuose eteriniuose ir augaliniuose aliejuose ir fitoliuose. Šio mišinio pagrindą sudaro jonažolių fitolis, kuris turi stebuklingą poveikį galvos odai – skatina plaukų augimą, sausina riebią galvos odą ir netgi gydo smulkias žaizdeles, bėrimus ir pažeidimus, kad šie netrukdytų plaukų augimui. Kad poveikis būtų dar stipresnis, papildėme mišinį dar 5 aliejais, kurie skatina plaukų plaukų augimą – ricinų, migdolų, avokadų, kanapių ir medetkų. Kaukės poveikį taip pat sustiprina galvos odos kraujotaką skatinantys aliejai – dygminų ir kviečių gemalų, jie pasirūpins, kad folikulai būtų aprūpinti visomis būtinomis medžiagomis! Ką tik išaugusį plaukutį apsaugos ir pamaitins žaliasis plaukų auksas – brangusis brokolių aliejus. Taip pat be galo svarbi aliejinės kaukės plaukų auginimui sudėtinė dalis – 10 rūšių eterinių aliejų mišinys, pažadinantis net giliausiai miegančius folikulus! Eteriniai aliejai geba paskatinti galvos odos kraujotaką, paskatinti plaukų augimą, apvalyti nešvarumais bei sebumu užsikimšusius plauko folikulus.

Viso mišinį sudaro net 20 specialiai parinktų aliejų!

Išsamų aliejų aprašymą gali rasti sudėties skiltyje.

Atsargumo priemonės: prieš naudodami atlikite alergijos testą – nedidelį kiekį aliejinio serumo užtepkite ant alkūnės vidinės dalies ir stebėkite 30 min. ar nekyla alerginė reakcija.

Stiprinamosios aliejinės kaukės plaukų auginimui sudėtis:

1. Jonažolių fitolis – skatina plaukų augimą, naikina pleiskanas, sausina riebią galvos odą, gydo žaizdeles ir bėrimus.

2. Ricinų aliejus – skatina plaukų augimą, stiprina plaukus, stabdo slinkimą, didina plauko elastingumą.

3. Migdolų aliejus – skatina plaukų augimą, stiprina plaukų šaknis, stabdo plaukų slinkimą, didina plauko elastingumą.

4. Avokadų aliejus – skatina plaukų augimą, stabdo plaukų slinkimą.

5. Brokolių aliejus – neleidžia ką tik išdygusiam plaukus skilinėti ir šiauštis.

6. Kanapių aliejus – skatina plaukų augimą, maitina ir drėkina galvos odą bei plaukus, suteikia plaukams apimties.

7. Dygminų aliejus – aktyvina galvos odos kraujotaką, stabdo plaukų slinkimą, storina plaukus.

8. Medetkų aliejus – skatina plaukų augimą, stiprina išaugusį plaukelį, reguliuoja sebumo išsiskyrimą, gydo žaizdeles ir bėrimus.

9. Kviečių gemalų aliejus – aktyvina galvos odos kraujotaką, stiprina plauko struktūrą, regeneruojančiai veikia galvos odą.

10. Citrinžolių eterinis aliejus – skatina plaukų augimą, reguliuoja sebumo išsiskyrimą, padeda apsivalyti folikulams.

11. Citrinų eterinis aliejus – skatina plaukų augimą, stiprina plaukų šaknis.

12. Levandų eterinis aliejus – skatina plaukų augimą, stabdo plaukų slinkimą.

13. Rozmarinų eterinis aliejus – skatina plaukų augimą, stiprina plaukų šaknis, skatina galvos odos kraujotaką, skatina galvos odos ląstelių atsinaujinimą.

14. Pipirmėčių eterinis aliejus – skatina plaukų augimą, aktyvina galvos odos kraujotaką, padeda apsivalyti folikulams.

15. Pačiulių eterinis aliejus – skatina plaukų augimą, stiprina išdygusius plaukus, stabdo plaukų slinkimą, didina plauko elastingumą.

16. Greipfrutų eterinis aliejus – padeda apsivalyti folikulams, skatina galvos odos kraujotaką ir plaukų augimą, sausina riebią galvos odą.

17. Ramunėlių eterinis aliejus – skatina plaukų augimą, stiprina plaukų šaknis, didina plauko elastingumą.

18. Bazilikų eterinis aliejus – skatina plaukų augimą, stiprina plaukų šaknis.

19. Cinamoninio kamparo eterinis aliejus – skatina plaukų augimą, stabdo plaukų slinkimą, aktyvina galvos odos kraujotaką.

20. Bergamočių eterinis aliejuse naudingas plaukams, nes skatina jų augimą, kontroliuoja riebalų gamybą, valo galvos odą, ramina sudirgimus, suteikia blizgesio ir švelnumo.

Matai, sudėtis visiškai natūrali! Naudojame tik nerafinuotus, grynuosius augalinius bei eterinius aliejus (100% VEGAN).

INGREDIENTS (INCI):

Hypericum Perforatum Extract, Ricinus communis Seed Oil, Prunus amygdalus dulcis Oil, Persea gratissima Oil, Brassica Oleracea Italica Seed Oil, Cannabis sativa Seed Oil, Carthamus tinctorius Seed Oil, Calendula Officinalis Flower Oil, Triticum vulgare Germ Oil, Cymbopogon schoenanthus Oil, Citrus medica limonum Peel Oil, Lavandula angustifolia Flower Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Mentha piperita Oil, Pogostemon cablin Oil, Citrus grandis Peel Oil, Anthemis nobilis Flower Oil, Ocimum Basilicum Oil, Cinnamomum Camphora Bark Oil, Citrus Aurantium Bergamia Fruit Oil, citral*.

*natūraliai randamas eteriniuose aliejuose

Pirkėjų atsiliepimai

Įvertinta 5 iš 5 žvaigždžių
35 atsiliepimai
4 žvaigždės 0 0 %
3 žvaigždės 0 0 %
2 žvaigždės 0 0 %
1 žvaigždė 0 0 %

35 reviews for Stiprinamoji aliejinė kaukė – serumas plaukų auginimui

Pridėti atsiliepimą

Galite įkelti šiuos failų tipus: jpg,png.