Stiprinamoji aliejinė kaukė – serumas plaukų auginimui

(35 pirkėjų atsiliepimai)

10.919.9

16 vnt. parduota per 13 valandų

Aukščiausios kokybės augalinių ir eterinių aliejų mišinys visoms, svajojančioms apie greičiau augančius plaukus, ilgas ir gražias kasas!

🌱 Sudaro net 20 aliejų!
🌱 Greitas poveikis – rezultatai vos per 4-6 savaites!
🌱 Spartina plaukų augimą.
🌱 Padeda apsivalyti folikulams.
🌱 Skatina galvos odos kraujotaką ir folikulų aprūpinimą.
🌱 Padeda pabusti miegantiems folikulams.
🌱 Padeda subalansuoti sebumo išsiskyrimą.

✅ 100% natūralūs ingredientai
✅ Tinkama CGM
✅ Vegan
✅ Zero waste – rHDPE perdirbtame buteliuke

  Paskubėkite! Akcijos pabaiga:
Įsigiję šį produktą galite gauti 10-19 lojalumo taškų, kurių vertė 0.5-1.0!
Įsigiję šį produktą galite gauti 10-19 lojalumo taškų, kurių vertė 0.5-1.0!
 •  Pristatymas ir grąžinimas

  Pristatymas

  Pristatome visame pasaulyje. Lietuvoje siunčiame į LPexpress ir Omniva paštomatus. Taip pat pristatome Lietuvos paštu ir LPexpress kurjeriu. Nemokamas siuntimas tik nuo 30 eurų.

  Grąžinimas

  Nusipirkę netinkamos kokybės kosmetikos prekę, Jūs turite teisę grąžinti tokią prekę mums per 14 dienų. Tokiu atveju netinkamos kokybės prekė nemokamai pakeičiama į kokybišką prekę arba Jums grąžinami sumokėti pinigai. Kokybiškos kosmetikos prekės negali būti grąžinamos.

  Pagalba

  Kreipkitės į mus, jei turite kitų klausimų. Email: info@gamtoslasas.lt
 •  Paklausk klausimo
  Numatomas pristatymas: Ketvirtadienis, Bal 25 – Sekmadienis, Bal 28
  ... žmonės žiūri šią prekę

  Pasidalinti
Saugus atsiskaitymasTrust

Aprašymas

Stiprinamoji aliejinė kaukė plaukų auginimui – kas tai?

Specialiai parinktų kokybiškiausių eterinių ir augalinių aliejų mišinys plaukų auginimui, kuris privers kiekvienos merginos plaukų šaknis alsuoti augimo energija. Plaukai pradės augti greičiau, o miegantys folikulai prabus antram gyvenimui…

Plaukų augimo kelionė su geriausiais gamtos aliejais

Pasimėgaukite mūsų aliejinės kaukės – serumo, specialiai sukurto trokštantiems greitesnio plaukų augimo ir vešlių sruogų, transformuojančia galia. Mūsų meistriškai sukurtas 20 aukščiausios kokybės augalinių ir eterinių aliejų mišinys – tai paslaptis, padėsianti išgauti svajonių plaukus.

🌱 Sudėtyje yra 20 aliejų: kiekviename mūsų plaukų aliejinės kaukės laše yra 20 kruopščiai atrinktų aliejų, dėl jų maitinamųjų, stiprinamųjų ir atgaivinamųjų savybių. Nuo ricinų ir migdolų iki rozmarinų ir levandų – mūsų galinga augalinė infuzija daro stebuklus jūsų plaukams.

🌱 Greitas poveikis – rezultatai pasiekiami vos per 4-6 savaites: Atsisveikinkite su begaliniu laukimu, kol bus matomi rezultatai. Mūsų plaukų aliejinė kaukė sukurta taip, kad jau po 4-6 savaičių pasiektumėte pastebimų pagerėjimų, todėl plaukai greičiau auga ir stiprėja jų sveikata, kurią galite pamatyti ir pajusti.

🌱 Spartina plaukų augimą: mūsų galingas aliejų mišinys atskleidžia visą plaukų augimo ciklo potencialą. Maitindama galvos odą ir aprūpindama būtiniausiomis maistinėmis medžiagomis, mūsų plaukų aliejinė kaukė stimuliuoja plaukų folikulus, skatindama sveikesnes, ilgesnes ir storesnes sruogas.

Atgaivinkite plaukus iš vidaus, po vieną folikulą

Jūsų plaukų folikulai nusipelno didžiausios priežiūros, o mūsų aliejinė kaukė plaukams yra tam, kad ją suteiktų. Mūsų serumas, pasižymintis išskirtinėmis savybėmis valyti folikulus, stimuliuoti galvos odos kraujotaką ir aprūpinti šaknis gyvybiškai svarbiomis maistinėmis medžiagomis, nenuilstamai veikia, kad atgaivintų jūsų plaukus iš vidaus.

🌱 Padeda išvalyti folikulus: laikui bėgant plaukų folikulai gali užsikimšti nešvarumais, aliejais ir susikaupusiais produktais, o tai trukdo sveikiems plaukams augti. Mūsų plaukų aliejinė kaukė švelniai valo folikulus, užtikrindama, kad jie būtų švarūs ir paruošti optimaliam augimui. Atsisveikinkite su atgaivinta galvos oda ir atjaunėjusiais plaukais.

🌱 Stimuliuoja galvos odos kraujotaką ir folikulų aprūpinimą: Skatindama galvos odos kraujotaką, mūsų plaukų aliejinė kaukė skatina deguonies ir maistinių medžiagų tiekimą į plaukų folikulus. Šis atgaivinantis impulsas padeda pamaitinti ir sustiprinti plaukų šaknis, todėl pagerėja plaukų augimas ir bendra plaukų sveikata.

🌱 Padeda pažadinti miegančius plaukų folikulus: ar pastebėjote galvos odos vietų, kuriose plaukai tarsi miega? Mūsų plaukų aliejinė kaukė specialiai sukurta pažadinti tuos miegančius folikulus ir paskatinti juos vėl pradėti veikti. Patirkite džiaugsmą pamatę naują augimą ten, kur manėte, kad tai neįmanoma.

Atskleiskite natūralią plaukų pusiausvyrą ir blizgesį

Norint išlaikyti sveikus plaukus ir galvos odą, labai svarbu subalansuoti riebalų išsiskyrimą. Mūsų kaukė harmoningai atkuria pusiausvyrą, todėl jūsų plaukai tampa žvilgantys, lengvai valdomi ir kupini gyvybės.

🌱 Padeda subalansuoti riebalų išsiskyrimą: dėl sebumo pertekliaus plaukai gali riebaluotis ir lūžinėti, o dėl nepakankamo sebumo kiekio – sausėti ir lūžinėti. Mūsų plaukų aliejinė kaukė užtikrina puikią pusiausvyrą, reguliuoja riebalų išsiskyrimą ir suteikia žvilgančius, gyvybingumu spindinčius plaukus.

🌱 Atgaivina ir maitina: aliejinė kaukė ne tik skatina plaukų augimą, bet ir giliai maitina bei jaunina sruogas. Atsisveikinkite su negyvybingais, blizgančiais plaukais ir pasveikinkite švytinčią, sveikatą ir pasitikėjimą savimi spinduliuojančią girią.

🌱 Palepinkite save kiekvieną kartą: dovanokite pojūčius su mūsų plaukų aliejaus kauke. Užburiantis kvapas ir prabangi tekstūra kiekvieną naudojimą paverčia savęs puoselėjimo ir pasilepinimo akimirka. Pasinerkite į plaukų puoselėjimo džiaugsmą ir tuo pat metu mėgaukitės nepaprasto poveikio kaukės teikiamais privalumais.

 • Kaip naudoti?
  1-3 kartus per savaitę įmasažuoti sausą galvos odą šia stiprinančia kauke, atlikti galvos odos masažą ir mėgautis kvapų terapija iki 12 valandų… Vėliau išplauti plaukus natūraliu šampūnu ir kondicionieriumi (detalią naudojimo instrukciją galima rasti ant buteliuko).
 • Kaip greitai pasireikš teigiamas kaukės poveikis?
  Mūsų klientės jau po mėnesio naudojimo pradeda matyti pirmuosius rezultatus – pradeda lįsti seniau apsimiegoję plaukučiai viršugalvyje, apsivalo plaukų folikulai, galvos oda pradeda mažiau riebaluotis. Dar po keletos mėnesių galima pastebėti, kad plaukai ėmė augti pastebimai sparčiau.
 • Kaip tai veikia?
  Magija slypi tinkamai parinktuose eteriniuose ir augaliniuose aliejuose ir fitoliuose. Šio mišinio pagrindą sudaro jonažolių fitolis, kuris turi stebuklingą poveikį galvos odai – skatina plaukų augimą, sausina riebią galvos odą ir netgi gydo smulkias žaizdeles, bėrimus ir pažeidimus, kad šie netrukdytų plaukų augimui. Kad poveikis būtų dar stipresnis, papildėme mišinį dar 5 aliejais, kurie skatina plaukų plaukų augimą – ricinų, migdolų, avokadų, kanapių ir medetkų. Kaukės poveikį taip pat sustiprina galvos odos kraujotaką skatinantys aliejai – dygminų ir kviečių gemalų, jie pasirūpins, kad folikulai būtų aprūpinti visomis būtinomis medžiagomis! Ką tik išaugusį plaukutį apsaugos ir pamaitins žaliasis plaukų auksas – brangusis brokolių aliejus. Taip pat be galo svarbi aliejinės kaukės plaukų auginimui sudėtinė dalis – 10 rūšių eterinių aliejų mišinys, pažadinantis net giliausiai miegančius folikulus! Eteriniai aliejai geba paskatinti galvos odos kraujotaką, paskatinti plaukų augimą, apvalyti nešvarumais bei sebumu užsikimšusius plauko folikulus.

Viso mišinį sudaro net 20 specialiai parinktų aliejų!

Išsamų aliejų aprašymą gali rasti sudėties skiltyje.

Sudėtis

Atsargumo priemonės: prieš naudodami atlikite alergijos testą – nedidelį kiekį aliejinio serumo užtepkite ant alkūnės vidinės dalies ir stebėkite 30 min. ar nekyla alerginė reakcija.

Stiprinamosios aliejinės kaukės plaukų auginimui sudėtis:

1. Jonažolių fitolis – skatina plaukų augimą, naikina pleiskanas, sausina riebią galvos odą, gydo žaizdeles ir bėrimus.

2. Ricinų aliejus – skatina plaukų augimą, stiprina plaukus, stabdo slinkimą, didina plauko elastingumą.

3. Migdolų aliejus – skatina plaukų augimą, stiprina plaukų šaknis, stabdo plaukų slinkimą, didina plauko elastingumą.

4. Avokadų aliejus – skatina plaukų augimą, stabdo plaukų slinkimą.

5. Brokolių aliejus – neleidžia ką tik išdygusiam plaukus skilinėti ir šiauštis.

6. Kanapių aliejus – skatina plaukų augimą, maitina ir drėkina galvos odą bei plaukus, suteikia plaukams apimties.

7. Dygminų aliejus – aktyvina galvos odos kraujotaką, stabdo plaukų slinkimą, storina plaukus.

8. Medetkų aliejus – skatina plaukų augimą, stiprina išaugusį plaukelį, reguliuoja sebumo išsiskyrimą, gydo žaizdeles ir bėrimus.

9. Kviečių gemalų aliejus – aktyvina galvos odos kraujotaką, stiprina plauko struktūrą, regeneruojančiai veikia galvos odą.

10. Citrinžolių eterinis aliejus – skatina plaukų augimą, reguliuoja sebumo išsiskyrimą, padeda apsivalyti folikulams.

11. Citrinų eterinis aliejus – skatina plaukų augimą, stiprina plaukų šaknis.

12. Levandų eterinis aliejus – skatina plaukų augimą, stabdo plaukų slinkimą.

13. Rozmarinų eterinis aliejus – skatina plaukų augimą, stiprina plaukų šaknis, skatina galvos odos kraujotaką, skatina galvos odos ląstelių atsinaujinimą.

14. Pipirmėčių eterinis aliejus – skatina plaukų augimą, aktyvina galvos odos kraujotaką, padeda apsivalyti folikulams.

15. Pačiulių eterinis aliejus – skatina plaukų augimą, stiprina išdygusius plaukus, stabdo plaukų slinkimą, didina plauko elastingumą.

16. Greipfrutų eterinis aliejus – padeda apsivalyti folikulams, skatina galvos odos kraujotaką ir plaukų augimą, sausina riebią galvos odą.

17. Ramunėlių eterinis aliejus – skatina plaukų augimą, stiprina plaukų šaknis, didina plauko elastingumą.

18. Bazilikų eterinis aliejus – skatina plaukų augimą, stiprina plaukų šaknis.

19. Cinamoninio kamparo eterinis aliejus – skatina plaukų augimą, stabdo plaukų slinkimą, aktyvina galvos odos kraujotaką.

20. Bergamočių eterinis aliejuse naudingas plaukams, nes skatina jų augimą, kontroliuoja riebalų gamybą, valo galvos odą, ramina sudirgimus, suteikia blizgesio ir švelnumo.

Matai, sudėtis visiškai natūrali! Naudojame tik nerafinuotus, grynuosius augalinius bei eterinius aliejus (100% VEGAN).

INGREDIENTS (INCI):

Hypericum Perforatum Extract, Ricinus communis Seed Oil, Prunus amygdalus dulcis Oil, Persea gratissima Oil, Brassica Oleracea Italica Seed Oil, Cannabis sativa Seed Oil, Carthamus tinctorius Seed Oil, Calendula Officinalis Flower Oil, Triticum vulgare Germ Oil, Cymbopogon schoenanthus Oil, Citrus medica limonum Peel Oil, Lavandula angustifolia Flower Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Mentha piperita Oil, Pogostemon cablin Oil, Citrus grandis Peel Oil, Anthemis nobilis Flower Oil, Ocimum Basilicum Oil, Cinnamomum Camphora Bark Oil, Citrus Aurantium Bergamia Fruit Oil, citral*.

*natūraliai randamas eteriniuose aliejuose

Atsiliepimai (35)

Remiantis 35 atsiliepimais

5.00 Bendras
100%
0%
0%
0%
0%
Pridėti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pridėti nuotraukų

Nuotraukosdidžiausias dydis:2048 KBmax failai:3

35 Stiprinamoji aliejinė kaukė – serumas plaukų auginimui apžvalgų

 1. Avatar

  Alina

  Pagal ataugusias dažytų plaukų šaknis matau, kad tikrai padeda. Taip pat viršugalvyje matau ataugusias “antenytes” :))

 2. Avatar

  Karolina

  Plaukuciai tikrai auga greiciau ir labai svelnus. Labai patinka sita kauke man.

 3. Avatar

  Ema

  Patys geriausi atsiliepimai, vos spėju lakstyti pas kirpėją dažytis ataugusias šaknis :)

 4. Avatar

  Eglė

  Pats mylimiausias produktas

 5. Avatar

  Aurelija

  Daugybę metų nešioju plaukus perskirčiusi per vidurį, todėl plaukai toje vietoje buvo kiek iškritę, išslinkę, galvojau, kad jau reikės keisti šukuoseną, kad nesimatytų tokia ryški balta linija viršugalvyje. Tačiau sužinojau apie Jūsų aliejines kaukes ir nusprendžau pabandyti išspręsti išslinkimo problemą. Naudoju pusantro mėnesio, du-tris kartus per savaitę. Rezultatai: išdygusios antenos, reikšmingai sumažėjęs plaukų riebalavimasis, pradingusios smulkios pleiskanos ir pradingęs plaukų slinkimas. Ačiū už šią kaukę Jums, ji tikrai verta didesnių pinigų :)

 6. Avatar

  Olga Ruseckaja

  Ačiū Jums labai už šitą stebuklą! Nuostabi kaukė, Dar tik pradėjau ją naudoti, bet rezultatai jau matosi, plaukai pradėjo mažiau riebaluotis, pasidarė stipresni, sumažėjo slinkimas ir toks jausmas, kad padidėjo plaukų apimtis. Aš labai, labai patenkinta, tai tikrai ne paskutinis mano apsipirkimas, rekomenduoju išbandyti visiems, nes geriau vieną kartą pabandyti, nei perskaityti 100 atsiliepimų ir vis dar abejoti, tai tikrai vertas dėmesio pirkinys.

 7. Avatar

  Elžbieta K.

  Ačiū labai už tai, kad kuriate pasitikėjimo vertus produktus lietuvaitėms. Ši kaukė nuostabi, rezultatai tikrai matosi veidrodyje, plaukai per 4 mėnesius reikšmingai paaugo!

 8. Avatar

  Alisa H.

  Tikrai tikrai padeda, po mėnesio pastebėjau kyšančias antenukes, o po dar 4 mėnesių pastebėjau, kad plaukai paaugę tikrai daugiau nei įprastai. Apimtis taip pat padidėjo. Ir džiaugiuosi, kad be chemijos viskas.

 9. Avatar

  Ugnė V.

  Tik 5 žvaigždutės! Nors po pirmųjų kaukės naudojimo kartų plaukučiai pradėjo labiau slinkti, vėliau tai sustojo ir pradėjo dygti nauji. Dėl slinkimo buvau kiek išsigandusi, bet parašiau gamintojams ir jie nuramino, kad taip atsitiko dėl suaktyvėjusios kraujotakos ir negyvos odos pasišalinimo. Po 3 karto plaukai plovimo metu visai neslinko, dar po kurio laiko pamačiau, kad pridygo daug naujų plaukelių, o esami auga greičiau. :)

 10. Avatar

  Jovita Bagusinskaite

  Labai patinka kvapas ir plauku bukle kai isplaunu alieju, del augimo dar nepastebejau, nes naudoju dar trumpa laika, taciau jau matau kad pirksiu antra:D labai noretusi neplastikines talpos.

 11. Avatar

  Ištikima klientė Alisa

  Rašau atsiliepimą išnaudojusi 8 buteliukus šios kaukės po metų laiko. Per šį laiką mano plaukai paaugo 20 cm, nors per mėnesį paprastai paaugdavo vos po centimetrą. Tik šios kaukės dėka daug greičiau atsiauginau natūralią savo plaukų spalvą, o patys plaukai yra nepalyginamai stipresni, apimtis padidėjo tikriausiai dvigubai. :D Taip pat esu patenkinta ne tik produktu, bet ir visu aptarnavimu, nuolaidomis, dovanomis, greitu atsiuntimu… Ačiū ačiū ir dar kartą ačiū, kad niekada nenuviliate!!!

 12. Avatar

  Evelina

  Labai geras produktas,džiausiuosi nusipirkusi ši alieju,butinai prie io dar gryšiu

 13. Avatar

  Vida

  Tik šios kaukės dėka atsiauginau sveikus plaukus, kurie ankščiau buvo balinami, o užtrukau ne tiek ir ilgai – vos 7 mėnesius.

 14. Avatar

  Danguolė

  Dėl šios kaukės mano kirpėjai atsirado daugiau darbo… :)

 15. Avatar

  Ana

  10 balų kaukytė, puikūs rezultatai – auga greičiau, slenka mažiau, pridygo naujų plaukučių :)

 16. Avatar

  Violeta

  Naudoju kas porą dienų, laikau visą naktį. Esu patenkinta, puiki kaukytė :)

 17. Avatar

  MOnika

  puikus produktas, nuoširdžiai rekomenduoju visoms!

 18. Avatar

  agnitiaa

  Efektingas produktas – labai greitai pradėjau matyti rezultatus

 19. Avatar

  Kristina Zūbaitė

  Puiki kaukė, neįkyrus kvapas, gerai išsiplauna. Rekomenduoju! :)

 20. Avatar

  Dovilė Janukaitienė

  Įsimylėjau šį serumą, panaudojau apie mėnesį, pilną priaugusių naujų plaukučių.

 21. Avatar

  Icetea

  Šią kaukę naudoju apie mėnesį, dar negaliu pasakyti ar tikrai ji skatina mano plaukų augimą, nes naudoju ne tik šią kaukę, bet po šios kaukės plaukai labai švelnūs ir blizgantys.

 22. Avatar

  Asta Verbickaite

  Puikus produktas,tikrai rekomenduoju💯 o kaukes kvapas tobulas🥰

 23. Avatar

  Asta Verbickaite

  Rekomenduoju,po šios kaukes plaukučiai labai švelnus minkšti,efektas tiesok Wow🥰Tikrai pirksiu ne viena karta dar šita geri‼️💯

 24. Avatar

  Radvilė

  Labai efektyvi kaukė! Rekomenduoju! Plaukai per 1,5 mėn. ženkliai paaugo! O dar nesunaudojau net buteliuko! Ačiū už nuostabią grožio puoselėjimo priemonę!🙂

 25. Avatar

  Radvilė

  Verta dėmesio plaukų kaukė! Per 1,5 mėn plaukai ženkliai paaugo! Rekomenduoju 100%!🙂

 26. Avatar

  Radvilė

  Labai gera kaukė! Rekomenduoju!

 27. Avatar

  Radvilė Sivickaitė

  Super kaukė! Rekomenduoju! Naudoju tik 1,5 mėn., o rezultatas akivaizdus! Plaukai ženkliai paaugo! Esu labai patenkinta!🥰

 28. Avatar

  Asta

  Šita kauke nuostabi, perku jau antra buteliuka tikrai sugryšiu prie jos❤️

 29. Avatar

  Paulina Brazauskaitė

  Nuostabi kauke🥰

 30. Avatar

  Grettcka

  Labai patiko!

 31. Avatar

  Džestina

  Serumas labai stiprus ir tikrai veikia, greitai pajutau poveikį naudojant nepilną mėnesį smilkinių sritis ženkliai papilnėjo, dabar visom rekomenduoju išbandyti šia kauke, nepasigailėsite:)

 32. Avatar

  Asta

  Šita aliejine kauke perku gal 4-5karta pati mylimiause, tikrai matosi rezultatai❤️

 33. Avatar

  Inesa Uleckaitė

  Šios kaukės naudoju jau 2-ą buteliuką! Plaukai pradėjo sparčiau augti, nebespėju lankytis pas kirpėją pakirpti galiukus. Labai džiaugiuosi, kad atradau šį serumą, pirksiu ir vėl. :)

 34. Avatar

  Aleksandra

  labai padejo nuo sezoninio slinkimo:) naudojant kartu su gamtos laso toniku galvos odai nueme ir galvos niezuli su pleiskanom:) ir kvapas idomus, toks metinis pušų, patiko labai:) laikau per nakti:) rekomenduoju!

 35. Avatar

  Plaukaholikė

  Superinis produktas! Po nepilnai dviejų mėnesių šios kaukės naudojimo negaliu šukuosenose darytis sklastymo- per tokį kiekį naujų antenų atrodau kaip didžiausia kūtvėla, bet tame matau vien pliusus (dar vienas kitas mėnesiukas ir antenos taps gražiais ilgais plaukais) :D
  “Su padidinimo stiklu” peržiūrėjus kaukės sudėtį ir išbandžiusi šią kaukę galiu padaryti išvadą, kad produktas yra SKYSTAS AUKSAS.

  Jei gamintojai kada sugalvotų nebegaminti šios kaukės labai prašau informuokit, kad galėčiau išpirkti likučius :D

Mano krepšelis
Neseniai peržiūrėti
Kategorijos
Stiprinamoji aliejinė kaukė – serumas plaukų auginimui

Stiprinamoji aliejinė kaukė – serumas plaukų auginimui

10.919.9

Paklausk klausimo