- 17%

Atkuriamasis rinkinys pažeistiems plaukams

34.7

Keratino plaukų kaukė, atkuriamasis šampūnas ir kondicionierius – tai pažeistiems plaukams skirtų priemonių komplektas. Jų sudėtis pasižymi keratino kompleksu, kviečių, sojų ir kukurūzų baltymais, hidrolizuotu šilku, sviestmedžių sviestu, alavijų sultimis bei kitais drėkinančiais ir maitinančiais ingredientais. Naudojamos visos kartu šios natūralios priemonės suteiks tavo plaukams nepakartojamo švelnumo ir spalvos gyvumo, tuo pačiu atkurdamos plaukų struktūrą. Be to, jų sudėtyje esantys saugūs antistatikai užkirs kelią plaukų elektrinimuisi, o natūralus kvapas neįkyriai lydės, kur beitumei.

Įsigyk pažeistiems plaukams skirtą rinkinį jau dabar ir džiaukis minkštais, sveikais bei spindinčiais plaukais.

 • Atkuriamasis kondicionierius pažeistiems plaukams su keratinu

  1 vnt. rinkinyje 🎁

  200 ml
 • Natūralus keratino atkuriamasis šampūnas pažeistiems plaukams

  1 vnt. rinkinyje 🎁

  200 ml
 • Natūrali atkuriamoji keratino plaukų kaukė pažeistiems plaukams

  1 vnt. rinkinyje 🎁

  14.9
Kiekis
Kategorija:

Atkurk savo plaukų grožį ir stiprumą su mūsų natūralių keratino atkuriamųjų produktų rinkiniu! Tai yra būtent tai, ko reikia tavo dažytiems, chemiškai/karščiu pažeistiems plaukams!

Mūsų atkuriamoji keratino plaukų kaukė, kurioje yra mangų ir sviestmedžių sviestų, hidrolizuoto šilko, sojų lecitino ir medaus, padės suteikti tavo plaukams atstatomąjį efektą, švelnumą ir paklusnumą net iki 7 dienų! Be to, mūsų kaukėje yra augalinis keratino kompleksas, kurio sudėtyje yra net 10%, pastarasis padės sustiprinti tavo plaukus!

Kadangi norime, kad mūsų rinkinys būtų išties unikalus, mūsų atkuriamasis keratino šampūnas yra taip pat neįprastai efektyvus, bet švelnus. Sudėtyje esantys alavijų sultys, glicerinis ir migdolų aliejus maitina ir drėkina tavo plaukus. Be to, hidrolizuoto šilko peptidai ir kviečių, sojų bei kukurūzų baltymai suteiks tavo plaukams ypatingą blizgesį ir švelnumą.

Ir galiausiai, mūsų atkuriamasis kondicionierius su keratinu. Jame yra kviečių, sojų ir kukurūzų baltymų kompleksas, suteikiantis tavo plaukams atstatomąjį efektą, o hidrolizuotas šilkas, lecitinas ir pieno rūgšties bakterijų fermentai suteiks blizgesį ir švelnumą. Be to, mūsų kondicionierius turi saugius antistatikus, kurie neleis tavo plaukams elektrintis.

Šis rinkinys yra tai, ko reikia tavo plaukams atkurti jų grožį ir stiprumą. Su ekologiškais kvapais, tokiomis kaip kokosų kremas, žaliosios citrinos ir žolės, mūsų rinkinys ne tik padės tavo plaukams atsigauti, bet ir pakels tavo nuotaiką!

Pirkėjų atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų. Atsiliepimą galite palikti užpildę žemiau esančią formą.

Palik atsiliepimą apie prekę - “Atkuriamasis rinkinys pažeistiems plaukams”

Galite įkelti šiuos failų tipus: jpg,png.