nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 30 €

Atkuriamoji aliejinė kaukė / serumas galvos odai nuo pleiskanų

5 out of 5 based on 6 customer ratings
(6 pirkėjų atsiliepimai )

10.1018.90

✅ 100% natūralūs ingredientai

Gali padėti galvos odai nuo pleiskanojimo

Ramina galvos odą

✅ Gali paskatinti plaukų folikulų regeneraciją

✅ Gali padėti kovoje su bakterijomis, virusais ir grybeliais

Išvalyti

Įsigiję šį produktą galite gauti 10-18 lojalumo taškų, kurių vertė 0.50-0.90!
Įsigiję šį produktą galite gauti 10-18 lojalumo taškų, kurių vertė 0.50-0.90!

Aprašymas

Ramybės neduoda galvos niežėjimas, riebios ar sausos pleiskanos? Turi odos ligų tokių kaip žvynelinė (psoriazė), seborėja, folikulitas? Išeitis yra!

,,Gamtos lašo“ atkuriamoji aliejinė kaukė galvos odai nuo pleiskanų ir Tavo noras bei pastangos gali padaryti tikrą stebuklą tavo galvos odos būklei. Į sudėtį įeina tavo odos būklei puikiai tinkantys aliejai – jonažolių, jojoba aliejai gelbės tave nuo neestetiškai atrodančių pleiskanų, galės padėti kovojant su psoriazės bei seborėjos simptomais. Kanapių, dygminų, kviečių gemalų aliejai aktyvins tavo galvos odos kraujotaką ir gali padėti išsigelbėti nuo plaukų slinkimo. O eteriniai aliejai gali padėti kovoje su bakterijomis, virusais ir grybeliais, keliančiais folikulitus, niežėjimą, pleiskanojimą. Net jei turi tik menką pleiskanojimą, verta be jokių pasekmių pagerinti savo galvos odos būklę ir naudoti aliejinę kaukę, kuri padės pagerinti tavąją galvos odos būklę.

Dėmesio: čia minimos ne visos šio  produkto savybės ir naudojimas. Deja, dėl ES sveikatos teiginių reguliavimo negalime Jūsų išsamiai informuoti, net jei šio produkto nauda yra moksliškai įrodyta.

 

Aliejinės kaukės sudėtis:

 1. Kanapių aliejus – maitina plaukus, drėkina galvos odą, skatina plaukų augimą.
 2. Jonažolių fitolis– naikina pleiskanas, skatina plaukų augimą, sausina riebią galvos odą, gydo psoriazę, seborėją, sumažina žaizdeles, spuogelius, bėrimą.
 3. Jojoba aliejus – sureguliuoja riebalinių liaukų veiklą, stimuliuoja folikulus, naikina pleiskanas. ( Taip pat yra natūralus konservantas!)
 4. Dygminų aliejus – aktyvina galvos odos kraujotaką, drėkina plauką ir galvos odą, užkerta kelią slinkimui.
 5. Kviečių gemalų aliejus – aktyvina galvos odos kraujotaką, stiprina plauko struktūrą, veikia regeneruojančiai.
 6. Grynasis apelsinų eterinis aliejus – gydo sausą, pažeistą odą, veikia regeneruojančiai.
 7. Grynasis pačiulių eterinis aliejus – naikina pleiskanas, stiprina šaknis ir plauką, stabdo plaukų slinkimą, didina plauko elastingumą ir suteikia blizgesio.
 8. Grynasis levandų eterinis aliejus – tikras vaistas nuo seborėjos, naikina pleiskanas, grybelį, naudojamas plikimo prevencijai.
 9. Grynasis arbatmedžių eterinis aliejus – tikras smūgis varginančioms pleiskanoms ir grybeliui! Jis taip pat stabdo plaukų slinkimą bei stiprina plaukų šaknis.
 10. Grynasis citrininių eukaliptų eterinis aliejus – naikina pleiskanas.
 11. Grynasis citrinų eterinis aliejus – naikina pleiskanas, suteikia blizgesio, skatina plaukų augimą.

Matai, sudėtis visiškai natūrali! Naudojame tik nerafinuotus, grynuosius augalinius bei eterinius aliejus (100% VEGAN).

Alergijos testas

 • Nedidelį kiekį aliejaus užtepti ant alkūnės, riešo ar vidinės dilbio pusės. Jeigu neatsiranda alerginių reakcijų (ilgiausiai po 12 valandų) tokių kaip niežėjimo ar paraudimo, aliejų plaukams galite naudoti.

Plaukų aliejavimo procedūrą rekomenduojame atlikti taip:

 1. Plaukus iššukuojame, sudrėkiname ir nusausiname rankšluosčiu.
 2. Išpaudžiame kaukytės ir palengva visą galvos odą tepame ir masažuojame. Nereikia tepti per riebiai.
 3. Dušo kepuraitę reikia užsidėti iškart po to, kai užsitepate kaukę. Kepurytės paskirtis – neleisti išsigaruoti mišinyje esantiems eteriniams aliejams.
 4. Kuo ilgiau prabūsite su kaukyte ir kepuraite – tuo didesnė bus nauda. Rekomenduojamas laikotarpis – 30 minučių- 12 valandų. Jei nesiryžtate nakvoti su kaukyte dėl kepuraitės keliamo diskomforto – ją nusiimkite.
 5. Kai keliausite išsiplauti plaukučių, turėkite omenyje, kad rekomenduojama pradėti ne nuo plaukų sudrėkinimo, o sutepimo šampūnu.
 6. Įvairioje literatūroje rekomenduojama galvą šampūnu plauti 4-6 kartus. Tai priklauso nuo Jūsų plaukų ir naudojamo šampūno. Kaskart plaudama naudokite vis mažesnį šampūno kiekį. Rekomenduojame rinktis kuo natūralesnį ir ekologiškesnį šampūną, kuris padėtų pasiekti geriausių rezultatų ir nesausintų plaukų.

Ši kaukė yra skirta galvos odos būklės gerinimui ir kovai su pleiskanoms, joje esantis eterinių aliejų kiekis siekia 4%, jis yra pritaikytas tik galvos odai ir pirmiems 2-3 cm plauko.

Nerekomenduojama tepti ir kaip kaukės visam plaukų ilgiui (šiose kaukėse eterinių aliejų procentas – 2%), taip pat nerekomenduojama naudoti ir kaip aliejuko plaukų kasdieniam sutepimui (tokiose kasdienėse priemonėse naudojame tik 0,5% eterinių aliejų).

Plaukų galai visuomet yra plonesni ir silpnesni negu plaukų šaknys, todėl jiems naudojami kiti aliejai, kurių paskirtis yra plauko apsauga nuo karščio ir mechaninių pažeidimų.

Pirkėjų atsiliepimai

Įvertinta 5 iš 5 žvaigždžių
6 atsiliepimai
4 žvaigždės 0 0 %
3 žvaigždės 0 0 %
2 žvaigždės 0 0 %
1 žvaigždė 0 0 %

6 reviews for Atkuriamoji aliejinė kaukė / serumas galvos odai nuo pleiskanų

Pridėti atsiliepimą

Galite įkelti šiuos failų tipus: jpg,png.