Aromaterapinė sojų vaško žvakė „Kalėdinis pudingas“

5 out of 5 based on 7 customer ratings
(7 pirkėjų atsiliepimai)

17.9

Ar žinai, kaip kvepia skani Kalėdinė dovana? Prieskoniais, citrusiniais vaisiais, cinamonu, vanile? O gal būtent taip, kaip kvepia ši žvakė? Spręsti Tau.

  • 🌸 Rankų darbo
  • 🌸 Prabangiame stikliniame įpakavime
  • 🌸 Pagaminta iš ekologiško sojų vaško ir kvapiųjų aliejų
  • 🌸 Svoris: ±250 gramų, dega iki 40 val.

Įspėjimai: saugokite nuo vaikų! Niekada nepalikite degančios žvakės be priežiūros!

Kiekis
Įsigiję šį produktą galite gauti 17 lojalumo taškų, kurių vertė 0.9!
Produkto kodas: ARZ003 Kategorijos: ,

Pasimėgaukite šventine aromaterapijos patirtimi

Mūsų aromaterapinė sojų vaško žvakė „Kalėdinis pudingas“ yra pripildyta tobulo natūralių eterinių aliejų mišinio, suteikiančio malonią ir svaiginančią šventinę patirtį. Sodrūs ir šilti cinamono, vanilės ir gvazdikėlių kvapai sukuria jaukią ir guodžiančią atmosferą, puikiai tinkančią atsipalaiduoti su artimaisiais šventiniu laikotarpiu. Natūralus sojų vaškas užtikrina švarų degimą, todėl šia žvake galėsite mėgautis ilgesnį laiką be jokių kenksmingų toksinų ar cheminių medžiagų.

Tvari ir apgalvota dovana

Ši žvakė – tai ne tik nuostabus aromatas, bet ir tvari bei apgalvota dovana. Daugkartinio naudojimo stiklinis indelis suteikia elegancijos bet kokiam kambariui, o sojų vaškas yra ekologiškas ir biologiškai skaidus, todėl tai puikus pasirinkimas tiems, kurie pirmenybę teikia tvarumui. Ši žvakė taip pat yra veganiška ir be žiauraus elgesio, todėl gamybos proceso metu nenukentėjo nė vienas gyvūnas. Šį šventinį sezoną padovanokite artimiesiems atsipalaidavimo ir tvarumo dovaną.

Sukurkite jaukią šventinę atmosferą bet kur

Aromaterapinė sojų vaško žvakė „Kalėdinis pudingas“ ne tik puikiai tinka naudoti namuose, bet ir gali sukurti šventinę atmosferą bet kur. Pasiimkite ją į biurą, šventinį vakarėlį ar net keliaudami, kad sukurtumėte jaukią ir atpalaiduojančią atmosferą. Dėl mažo ir kompaktiško dizaino jį lengva transportuoti, o sandarus dangtelis užtikrina, kad kvapas išliktų šviežias ir stiprus.

Pirkėjų atsiliepimai

Įvertinta 5 iš 5 žvaigždžių
7 atsiliepimai
4 žvaigždės 0 0 %
3 žvaigždės 0 0 %
2 žvaigždės 0 0 %
1 žvaigždė 0 0 %

7 reviews for Aromaterapinė sojų vaško žvakė „Kalėdinis pudingas“

Pridėti atsiliepimą

Galite įkelti šiuos failų tipus: jpg,png.