Aromaterapinė sojų vaško žvakė „Karštas obuolių pyragas“

17.9

Pažadink savo namuose jaukią šventę su žavingu aromatu, kvepiančiu supjaustytais obuoliais, apibarstytais ruduoju cukrumi ir cinamonu… O gal visgi užuosi grietinėlės ir traškios pyrago plutelės kvapą? Mėgaukis.

🌸 Rankų darbo
🌸 Prabangiame stikliniame įpakavime
🌸 Pagaminta iš ekologiško sojų vaško ir kvapiųjų aliejų
🌸 Svoris: ±250 gramų, dega iki 40 val.

Įspėjimai: saugokite nuo vaikų! Niekada nepalikite degančios žvakės be priežiūros!

Kiekis
Įsigiję šį produktą galite gauti 17 lojalumo taškų, kurių vertė 0.9!
Produkto kodas: ARZ001 Kategorijos: ,

Saldus ir guodžiantis karšto obuolių pyrago aromatas

Aromaterapinė sojų vaško žvakė „Karštas obuolių pyragas“ sukuria šiltą ir jaukią atmosferą bet kuriame jūsų namų kambaryje. Žvakės aromatas – tai nuostabus traškių obuolių, cinamono, muskato riešuto ir vanilės kvapų derinys, sukuriantis jaukų ir gerai pažįstamą kvapą, primenantį gardžius naminius desertus. Saldus ir raminantis „Karštas obuolių pyragas“ aromatas padeda sukurti atpalaiduojančią ir raminančią atmosferą, puikiai tinkančią atsipalaiduoti po ilgos dienos.

Aromaterapijos nauda

Mūsų aromaterapinė sojų vaško žvakė „Karštas obuolių pyragas“ suteikia ne tik malonų aromatą. Įrodyta, kad aromaterapija gali būti naudinga, įskaitant streso mažinimą, nuotaikos gerinimą ir atsipalaidavimą. Uždegę šią žvakę galite sukurti aplinką, kuri skatina gerą savijautą ir padeda sumažinti kasdienį stresą. Giliai įkvėpkite, atsipalaiduokite ir leiskite raminančiam „Karštam obuolių pyrago“ kvapui nuraminti jūsų protą ir kūną.

Sojų vaško žvakių kokybė

Gamtos lašo sojų vaško žvakė „Karštas obuolių pyragas“ pagaminta iš 100 % natūralaus sojų vaško, kuris dega švariau ir ilgiau nei tradicinės parafino žvakės. Be to, sojų vaško žvakės yra ekologiškesnis pasirinkimas, nes jos gaminamos iš atsinaujinančių išteklių ir yra biologiškai suyrančios. Ši žvakė taip pat liejama rankomis mažomis partijomis, kad būtų užtikrinta kokybė ir pastovumas. Aromaterapinė sojų vaško žvakė „Karštas obuolių pyragas“ yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori mėgautis aukščiausios kokybės žvakėmis ir kartu tausoti aplinką.

Pirkėjų atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų. Atsiliepimą galite palikti užpildę žemiau esančią formą.

Palik atsiliepimą apie prekę - “Aromaterapinė sojų vaško žvakė „Karštas obuolių pyragas“”

Galite įkelti šiuos failų tipus: jpg,png.