Stiprinamoji aliejinė kaukė plaukų auginimui

5 out of 5 based on 4 customer ratings
(4 pirkėjų atsiliepimai )

8.0015.00

🌿 100% natūralūs ingredientai

Padeda atsiauginti stiprius ir sveikus plaukus

Maitina galvos odą

Apsaugo augančius plaukus

✅ Stabdo plaukų slinkimą

Dovanojame 3 vnt.

 
Išvalyti

Aprašymas

Labas, ilgakase! Taip, greitai gali tapti gražių ir ilgų plaukų savininke. Tam reikia tik ekologiškų, nežalojančių priežiūros priemonių ir tavo laiko bei pastangų. Vienas geriausių pasirinkimų tavo tikslui pasiekti – ,,Gamtos lašo“ stiprinamoji aliejinė kaukė plaukų auginimui. Aptarkim sudėties privalumus?

Šioje kaukytėje randame brangųjį brokolių bei ricinų aliejų, kurie neleis ką tik išaugusiam plaukučiui suskilinėti, pasišiaušti ir suteiks jam blizgesio. Jam į pagalbą ateis lazdynų riešutų aliejus plaukutį sustiprins, kviečių gemalų ir jojobos aliejai aktyvins galvos odos kraujotaką, o linų sėmenų ir kanapių aliejai paskatins plaukus augti dar greičiau. Savo darbą atliks net 5 eteriniai aliejai, kurie skatins augti plaukus, aktyvins galvos kraujotaką bei apsaugos nuo galvos odos ligų.

Gal ir neblogai, ar ne? Išbandyk ir pamatysi, kad ilgi, gražūs, sklidini moteriškos energijos plaukai gali tapti realybe.

Kas antrą dieną sutepk plaukų šaknis šia kauke, užsidėk dušo kepuraitę ir pabūk nors pusvalandį, o geriausia, jeigu susitepusi plaukučius eitum miegoti. Norėtum sustiprinti ne tik galvos odos būklę, bet ir visus plaukus? Išsitepusi galvos odą aliejumi, visą likusį plaukų ilgį ištepki viena iš dviejų ,,Gamtos lašo“ aliejinių kaukių. Keliaudama į dušą nepamiršk bent tris kartus išsiplauti galvos, o po plovimo – pasitepti apsauginiu ,,Gamtos lašo“ aliejuku ,,Nuo karščio ir saulės spindulių“.

Aliejinės kaukės sudėtis:

 1. Brokolių sėklų aliejus – neleidžia plaukams šiauštis, glotnina paviršių bei suteikia išskirtinio blizgesio.
 2. Kanapių aliejus – maitina plaukus, drėkina galvos odą, skatina plaukų augimą.
 3. Jojoba aliejus – sureguliuoja riebalinių liaukų veiklą, stimuliuoja folikulus, naikina pleiskanas. ( Taip pat yra natūralus konservantas!)
 4. Lazdynų riešutų aliejus – stiprina plauko struktūrą.
 5. Kviečių gemalų aliejus – aktyvina galvos kraujotaką, spartina plauko augimą, stiprina plauko struktūrą, veikia regeneruojančiai, apsaugo nuo UV spindulių.
 6. Linų sėmenų aliejus – skatina plaukų augimą, mažina odos uždegimus, naudojamas psoriazės ir seborėjos profilaktikai.
 7. Ricinų aliejus – skatina plaukų augimą, didina plaukų elastingumą, stiprina plaukų šaknis ir plaukus, stabdo slinkimą.
 8. Grynasis kvapiųjų kanangų YLANG YLANG eterinis aliejus – apsaugo nuo lūžinėjimo, stabdo plaukų slinkimą, stiprina struktūrą.
 9. Grynasis levandų eterinis aliejus – skatina plauko augimą, stabdo plaukų slinkimą, teigiamai veikia galvos odą.
 10. Grynasis arbatmedžio eterinis aliejus – stiprina plaukus ir stabdo plaukų slinkimą, naikina pleiskanas.
 11. Grynasis citrinžolių eterinis aliejus – subalansuoja riebalų išsiskyrimą, stiprina plaukų folikulus, spartina plaukų augimą.
 12. Grynasis pipirmečių eterinis aliejus – drėkina galvos odą, gerina kraujotaką, padeda išvalyti užsikimšusius folikulus.

Matai, sudėtis visiškai natūrali! Naudojame tik nerafinuotus, grynuosius augalinius bei eterinius aliejus (100% VEGAN).

Alergijos testas

 • Nedidelį kiekį aliejaus užtepti ant alkūnės, riešo ar vidinės dilbio pusės. Jeigu neatsiranda alerginių reakcijų (ilgiausiai po 12 valandų) tokių kaip niežėjimo ar paraudimo, aliejų plaukams galite naudoti.

Plaukų aliejavimo procedūrą rekomenduojame atlikti taip:

 1. Plaukus iššukuojame, sudrėkiname ir nusausiname rankšluosčiu.
 2. Išpaudžiame kaukytės ir palengva visą galvos odą tepame ir masažuojame. Nereikia tepti per riebiai.
 3. Dušo kepuraitę reikia užsidėti iškart po to, kai užsitepate kaukę. Kepurytės paskirtis – neleisti išsigaruoti mišinyje esantiems eteriniams aliejams.
 4. Kuo ilgiau prabūsite su kaukyte ir kepuraite – tuo didesnė bus nauda. Rekomenduojamas laikotarpis – 30 minučių- 12 valandų. Jei nesiryžtate nakvoti su kaukyte dėl kepuraitės keliamo diskomforto – ją nusiimkite.
 5. Kai keliausite išsiplauti plaukučių, turėkite omenyje, kad rekomenduojama pradėti ne nuo plaukų sudrėkinimo, o sutepimo šampūnu.
 6. Įvairioje literatūroje rekomenduojama galvą šampūnu plauti 4-6 kartus. Tai priklauso nuo Jūsų plaukų ir naudojamo šampūno. Kaskart plaudama naudokite vis mažesnį šampūno kiekį. Rekomenduojame rinktis kuo natūralesnį ir ekologiškesnį šampūną, kuris padėtų pasiekti geriausių rezultatų ir nesausintų plaukų.

Ši kaukė yra skirta galvos odos būklės gerinimui ir greitam plaukučių augimui pasiekti, joje esantis eterinių aliejų kiekis siekia 4%, jis yra pritaikytas tik galvos odai ir pirmiems 2-3 cm plauko.

Nerekomenduojama tepti ir kaip kaukės visam plaukų ilgiui (šiose kaukėse eterinių aliejų procentas – 2%), taip pat nerekomenduojama naudoti ir kaip aliejuko plaukų kasdieniam sutepimui (tokiose kasdienėse priemonėse naudojame tik 0,5% eterinių aliejų).

Plaukų galai visuomet yra plonesni ir silpnesni negu plaukų šaknys, todėl jiems naudojami kiti aliejai, kurių paskirtis yra plauko apsauga nuo karščio ir mechaninių pažeidimų.

Pirkėjų atsiliepimai

Įvertinta 5 iš 5 žvaigždžių
4 atsiliepimai
4 žvaigždės 0 0 %
3 žvaigždės 0 0 %
2 žvaigždės 0 0 %
1 žvaigždė 0 0 %

4 reviews for Stiprinamoji aliejinė kaukė plaukų auginimui

Pridėti atsiliepimą

Galite įkelti šiuos failų tipus: jpg,png.