0
Aliejinių plaukų kaukių naudojimas ir laikymas per naktį

Norėdami išsaugoti plaukus sudrėkintus ir pamaitintus galite naudoti plaukų kaukes. Tačiau svarbu pasirinkti ir tinkamą kaukę, tinkančią Jūsų plaukams. Kitu atveju galite negauti visų teigiamų dalykų, kuriuos suteikia plaukų kaukė.
Geriausiems rezultatams reikia suprasti kada ir kaip naudoti plaukų aliejinę kaukę. Vienas dažniausiai kylančių klausimų – ar galima naudoti kaukę pernakt? Nors atsakymas ir vienareikšmiškas – Jūs galite naudoti aliejinę kaukę pernakt, tačiau ar žvelgiant į ilgesnį periodą tai būtų naudingiausia?

Kokia nauda gaunama tepant aliejines plaukų kaukes?

Rinkoje atsiranda vis naujų aliejinių kaukių, tad ką pasirinkti. Tad nors ir galima rasti specializuotas kaukes, kurios apsaugo spalva, skatina augimą, švelniną plauką – bemaž visos aliejinės kaukė drėkiną plauką.
Dar senovės Egipte, moterys pačios darėsi kaukes plaukams, kad juos labiau sudrėkintų. Tad nors ir ingredientai bei kaukių formulės patobulėjo, patys aliejinių kaukių naudojimo principai išliko.

Kaip dažnai turėtumėt naudoji aliejines plaukų kaukes?

Rekomenduojama visiems plaukų tipams naudoti kaukes bent kartą į savaitę. O kai surasite produktą tinkantį būtent Jūsų plaukams, be jokio neigiamo poveikio galite jį naudoti ir kasdien. Jei turite sausus ir nepaklusnius plaukus, galite naudoti kaukes net po kiekvieno plaukų plovimo su šampūnu.

Kiek ilgai turėtumėte laikyti aliejinę kaukę ant plaukų?

Kaukių naudojimo laikas gali skirtis. Tad verta pasidomėti, koks yra rekomenduojamas laikas, taip galite nuspręsti ir kaip gerai kaukė gali padėti Jūsų konkrečiam plaukų tipui.
Kai kurios kaukės, tokia kaip – Aliejukas plaukams ,,Nuo karščio ir saulės spindulių”, gali būti paliktos ant plaukų, jų išskirtinai nuplauti nereikia. Tai yra greitas būdas padėti savo plaukams, kai esate itin užsiėmusi. Taip galite naudoti kaukę kartą į savaitę ir džiaugtis pagerėjusia plaukų būkle.

Tačiau įprastai kaukes rekomenduojama laikyti mažiausiai trisdešimt minučių, kad plaukai spėtų absorbuoti medžiagas. Puikus pavyzdys – Aliejinė plaukų kaukė ,,Švytintys ir blizgantys plaukai“. Šio tipo kaukės puikiai tinka dažytiems, pažeistiems ir sausiems plaukams.

Ar aliejines plaukų kaukes negalima palikti pernakt?

Nėra atliktų tyrimų, kurie pagrįstų, kad kaukės paliktos pernakt gali paveikti plauką neigiamai. Tačiau daug kas kvestionuoja naudą, kurią suteikia ilgas plaukų kaukės laikymas. Kai tik Jūsų plaukai pasiekia piką, kai išsiskiria daugelis medžiagų ir yra absorbuojamos į plauką, nebelieka ir tikslo laikyti kaukę ilgiau.

Tačiau daugelis gamintojų rekomenduoja palikti kaukę kiek įmanoma ilgiau, nes ir po rekomenduojamo laiko plaukas sugeba absorbuoti gerąsias medžiagas, tik šiek tiek lėtesniais tempais. Be to, plaukų kaukė palikta pernakt tikrai neišderins jus iš ritmo, juk rytais atsikėlusios stengiamės nuprausti plaukus ir įprastai.

Tad palikti aliejinę plaukų kaukę pernakt – nėra pavojinga, tačiau tai nebūtinai suteiks geresnius rezultatus. Tad būtina kiekvienai mūsų išbandyti produktą ir palikti jį pernakt – gal su Jūsų plaukų tipu kaukė draugaus ypatingai gerai ir Jūsų plaukas sėkmingai absorbuos medžiagas per visą naktį.

Kaip bebūtų dėl naudojimo laiko, viena yra aišku – norėdami turėti stiprius, pamaitintus plaukus – reikia naudoti aliejines plaukų kaukes. Jos užtikrins Jūsų plaukų sveikatą.

Palikti komentarą