Kaip išsirinkti tinkamą aliejinę kaukę plaukams?

Paskutinis straipsnio atnaujinimas: 2023-05-04

Numatoma skaitymo trukmė: 7 minutes


Visi trokštame sveikų ir blizgančių plaukų, tačiau dėl įtempto gyvenimo būdo ir kasdienių aplinkos veiksnių daromos žalos plaukai gali tapti sausi ir pažeisti. Aliejinių kaukių naudojimas gali padėti atkurti ir atjauninti plaukus, tačiau, turint tiek daug pasirinkimų, gali būti sunku žinoti, kuri iš jų tinka jūsų plaukų tipui ir problemoms spręsti. Šiame tinklaraščio įraše aptarsime, kaip išsirinkti jūsų plaukams tinkamą aliejinę kaukę, įskaitant plaukų tipo nustatymą, skirtingų tipų plaukų aliejų supratimą, etikečių ir sudedamųjų dalių skaitymą, plaukų problemų nagrinėjimą, naudojimo būdus.

Juk dažna klientė prašo patarimo, kaip jai išsirinkti kaukę, kuri jai tiktų. Taigi kviečiu atpažinti save viename iš plaukų tipų ir atrasti tinkamas aliejines kaukes – serumus.

Jūsų plaukų tipo nustatymas

Pirmasis žingsnis renkantis plaukams tinkamą aliejinę kaukę - nustatyti savo plaukų tipą. Yra trys pagrindiniai plaukų tipai: tiesūs, banguoti ir garbanoti. Tiesūs plaukai paprastai yra blizgantys ir glotnūs, banguoti plaukai yra laisvai garbanoti, garbanoti plaukai yra griežčiau susukti. Svarbu žinoti savo plaukų tipą, nes nuo to priklauso, kokio tipo aliejinė kaukė jums geriausiai tiks.

Jei jūsų plaukai tiesūs, geriausiai tiks lengvesni aliejai, pavyzdžiui, argano aliejus arba simondsijų aliejus. Šie aliejai neapsunkins jūsų plaukų ir padės jiems suteikti blizgesio bei sumažinti garbanojimąsi. Banguojantiems plaukams puikiai tiks vidutinio sunkumo aliejai, pavyzdžiui, migdolų arba kokosų aliejus. Jie padės paryškinti bangas ir suteiks drėgmės neapsunkindami plaukų. Garbanotiems plaukams tinka sunkesni aliejai, pavyzdžiui, ricinos arba alyvuogių aliejus. Šie aliejai padeda paryškinti garbanas ir sumažinti garbanojimąsi, kartu suteikdami šiems plaukų tipams reikalingos drėgmės.

Renkamės aliejines kaukės plaukų šaknims ir galvos odai

Kad ir kokio ilgio ir būklės būtų Jūsų plaukai, aliejinės kaukės galvos odai greičiausiai reikės.

Jeigu Jūsų plaukai trumpučiai - jos tikrai užteks vienos ir nereiks antrosios plaukų ilgiui.

Kad tinkamai išsirinktumėte, atsakykite sau į šiuos du klausimus:

  1. ar mane kankina pleiskanojimas ar kitos galvos odos problemos?
  2. ar aš noriu sustabdyti plaukų slinkimą ir paspartinti plaukų augimą?

Jeigu į pirmą klausimą atsakėte taip, o į antrąjį ne, jums pagelbės ši aliejinė kaukė:
Atkuriamoji aliejinė kaukė – serumas galvos odai nuo pleiskanų

Jeigu į pirmąjį klausimą atsakėte neigiamai, o į antrąjį teigiamai, jums rezultatų pasiekti padės ši aliejinė kaukė:
Stiprinamoji aliejinė kaukė – serumas plaukų auginimui

Jeigu į abu klausimus atsakėte teigiamai, reiktų įsigyti šias dvi kaukes ir sumaišyti, arba naudoti pakaitomis.

Taip pat galite rinktis šias universalias kaukes:

Jeigu į abu klausimus atsakėte neigiamai, Jums šaknų kaukės nereikia. Rinkitės kaukę plaukų ilgiui.

Renkamės kaukę plaukų ilgiui

Ilgesniems plaukučiams reikia maitinimo ir apsaugos bei drėgmės, dėl to naudojame atskirą kaukę plaukų ilgiui, kurios sudėtis ir eterinių aliejų koncentracija skiriasi nuo šaknų kaukių. Ieškodami kaukės sau atsakykite į šį klausimą:
Ar mano plaukai yra sveiki, nelūžinėjantys, netrupantys, nepasišiaušę, ir jiems tik trūksta lengvo drėkinimo ir žvilgesio?

Jei visgi manote, kad Jūsų plaukui reikėtų gydymo ir gyvybės, derėtų pradėti nuo šios kaukės:
Drėkinamoji aliejinė plaukų kaukė – serumas „Sveiki ir stiprūs plaukai“

Bet jeigu plaukai tikrai sveiki ir norite pagerinti tik estetinį vaizdą, drąsiai rinkitės šią kaukę:
Maitinamoji aliejinė plaukų kaukė – serumas „Švytintys ir blizgantys plaukai“

Tačiau jei tokių plaukų neturite rinkites šią plaukų kaukę visam plaukų ilgiui:

Maitinamoji sviestinė plaukų kaukė – serumas ,,Gyvybingi plaukai“

Nesuklysite, jeigu šias kaukes naudosite pakaitomis arba maišydami.

Aliejinių kaukių – serumų naudojimo būdai

Aliejaus kaukę tepti nesudėtinga, tačiau, norint užtikrinti geriausius rezultatus, reikia nepamiršti kelių patarimų ir gudrybių.

Pirma, prieš tepdami kaukę įsitikinkite, kad plaukai yra švarūs ir sausi. Tada tolygiai tepkite kaukę ant plaukų, pradėdami nuo šaknų ir artėdami prie galiukų. Plačių dantų šukomis tolygiai paskirstykite kaukę po plaukus.

Užtepus kaukę, galite ją palikti nuo 30 minučių iki nakties, priklausomai nuo plaukų tipo ir konkrečios aliejinės kaukės, kurią naudojate. Kad aliejinė kaukė būtų dar naudingesnė, uždengkite plaukus dušo kepuraite arba rankšluosčiu, kad sulaikytumėte drėgmę ir šilumą.

Praėjus norimam laikui, aliejinę kaukę kruopščiai išplaukite iš plaukų šiltu vandeniu. Gali prireikti plaukus išplauti šampūnu, kad pašalintumėte visą aliejų. Baigdami naudokite kondicionierių, kad plaukus išsklaidytumėte ir suteiktumėte jiems papildomos drėgmės.

Kasdienė plaukų priežiūra

Kad plaukų kaukės duotų geriausią efektą, svarbu plaukus prižiūrėti ir mylėti kasdien - išsirinkti ekologiška šampūną be SLS, SLES, parabenų ir druskų,kadangi tokie ingredientai žaloja plaukus ir galvos odą. Taip pat svarbu plaukus saugoti nuo karščio, saulės, mechaninių pažeidimų. Kasdienėje plaukų priežiūroje verta vengti priemonių su silikonais, kurie plauką padengia plėvele, kuri apsunkina plauką ir galiausiai jis ima silpti, lūžti ir nepriimti jokių gydančių priemonių. Silikonų gausu įvairiuose nenuplaunamuose kondicionieriuose ir aliejukuose.
Mūsų siūloma produkcija yra be jokių ingredientų, duodančių trumpalaikį efektą. Dėl 100% natūralumo ir saugumo plaukai ir galvos oda ima gyti ir pamažu apsivalo nuo visų silikonų...

Tinkamą šampūną gali rasti čia:
Šampūnai plaukams

O po dušo susitepk plaukus šiuo aliejuku be silikonų:
Natūralus šilkinis plaukų galiukų aliejus – serumas

Plaukų prikėlimas naujam gyvenimui trunka ilgai ir reikalauja daug kantrybės. Bent kartą per savaitę būtina naudoti aliejines kaukes, moterims bus sunku atsisakyti silikonų dėl bendro trumpalaikio žvilgesio ir švelnumo. Bet kiekvieno iš mūsų plaukas gali blizgėti pats, kai yra sveikas ir prisotintas drėgmės. Šis gydymo kelias trunka bent pusę metų, bet rezultatai išties akivaizdūs... Sėkmės kiekvienai pradėjusiai eiti šiuo keliu!

Išvada

Pasirinkę tinkamą aliejinę kaukę plaukams, galite pasiekti sveikų ir blizgančių plaukų. Nustatydami savo plaukų tipą, suprasdami skirtingus plaukų aliejų tipus, mokėdami įvertinti ir sudedamąsias dalis, atsižvelgdami į savo plaukų problemas, naudodami tinkamus naudojimo būdus, pasirinkdami tinkamą prekės ženklą ir vadovaudamiesi paskutiniais mūsų patarimais ir rekomendacijomis, būsite pakeliui į tobulą aliejinę kaukę savo plaukams. Taigi pirmyn ir pasimėgaukite nedidele savigyda, jūsų plaukai jums padėkos!

Kodėl turėčiau apsvarstyti galimybę naudoti aliejinę kaukę plaukams?

Jei norite turėti stiprius, sveikus ir žvilgančius plaukus, aliejinė kaukė yra puikus pasirinkimas. Ji giliai pamaitina plaukus ir galvos odą, atkuria drėgmę ir pašalina įvairių veiksnių, pavyzdžiui, karščio, cheminio apdorojimo ar aplinkos taršos, padarytą žalą. Reguliarus aliejinės kaukės naudojimas gali padėti pagerinti plaukų struktūrą, sumažinti plaukų slinkimą ir paskatinti plaukų augimą.

Kaip išsirinkti plaukams tinkamą aliejinę kaukę?

Išsirinkti tinkamą aliejinę kaukę plaukams gali būti sudėtinga, nes rinkoje yra daugybė skirtingų rūšių aliejų. Tačiau turėtumėte atsižvelgti į savo plaukų tipą, konkrečias plaukų problemas, kurias norite išspręsti, ir aliejaus savybes. Pavyzdžiui, jei jūsų plaukai sausi, jums gali būti naudingiau naudoti sunkesnį aliejų, pavyzdžiui, kokosų arba argano aliejų, o jei jūsų plaukai ploni arba riebūs, galite rinktis lengvesnius aliejus, pavyzdžiui, simondsijų arba vynuogių kauliukų aliejų. Taip pat galite ieškoti aliejų mišinių, kuriuose derinami keli aliejai, kad jie būtų naudingi daugeliui aspektų.

Ar galiu naudoti bet kokį aliejų kaip aliejinę kaukę plaukams?

Ne, ne visi aliejai tinka plaukams, o kai kurie gali būti net kenksmingi. Labai svarbu rinktis natūralius, ekologiškus aliejus be priedų ir sintetinių kvapiųjų medžiagų. Vieni geriausių aliejų plaukams yra brokolių, argano, simondsijų, ricinos ir makadamijų aliejai. Šiuose aliejuose gausu vitaminų, mineralų ir riebalų rūgščių, kurios padeda maitinti ir stiprinti plaukus. O mes jau esame paruošę Jums paruoštus aliejų mišinius. Be to, turėtumėte vengti naudoti mineralinio aliejaus ar vazelino pagrindo produktus, nes jie gali užkimšti galvos odos poras ir sukelti plaukų slinkimą.

Kaip dažnai turėčiau naudoti aliejinę kaukę plaukams?

Naudojimo dažnumas priklauso nuo jūsų plaukų tipo ir plaukų būklės. Jei jūsų plaukai sausi arba pažeisti, aliejinę kaukę naudinga naudoti kartą arba du kartus per savaitę. Kita vertus, jei jūsų plaukai riebūs arba ploni, kaukę verčiau naudoti kartą per mėnesį. Svarbu nepersistengti su aliejumi, nes jis gali apsunkinti plaukus ir jie gali atrodyti riebūs.

Kaip tepti aliejinę kaukę ant plaukų?

Norėdami naudoti aliejinę kaukę, pradėkite nuo to, kad suskirstysite plaukus į nedideles dalis ir tepkite aliejų ant galvos odos ir plaukų. Pirštų galiukais įmasažuokite aliejų į galvos odą, o tada tolygiai paskirstykite per plaukus, daugiausia dėmesio skirdami plaukų galiukams. Tada galite uždengti plaukus dušo kepuraite ir palikti aliejų bent 30 minučių arba per naktį, kad aliejus būtų maksimaliai naudingas. Galiausiai kruopščiai išskalaukite plaukus šiltu vandeniu ir šampūnu, kad pašalintumėte aliejaus likučius.

Ar galima palikti aliejinę plaukų kaukę pernakt?
Naudoju kaukę plaukų šaknims, o plaukai pradėjo stipriau slinkti… Kodėl?

Komentarai (1)

  1. Avatar
    Evelina

    Turiu krleta priemoniu iš šios linijos Gamtos lašas esu labai patenkinta❤

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Mano krepšelis
Neseniai peržiūrėti
Kategorijos