0

Kasdien kiekvienas iš mūsų natūraliai prarandame iki 100 plaukų, paprastai to net nepastebime. Tačiau gyvenant intensyviu ritmu, neskiriant laiko ir dėmesio savo plaukų priežiūrai, reguliariai patiriant stresą, ar išsibalansavus hormonams, plaukai gali pradėti slinkti ir daug intensyviau. Kiekviena moteris dėl to išgyvena, kadangi kiekvienai mūsų plaukai yra be galo svarbi įvaizdžio dalis. Tuomet keliaujame pas drauges ir internete ieškoti atsakymų, kaip susigrąžinti plaukų apimtį.

Vienas iš atsakymų – naudoti aliejinius mišinius galvos odos maitinimui, užsikimšusių galvos folikulų valymui bei kraujotakos skatinimui. Tai be galo naudinga priemonė, kurios efektyvumu įsitikino ne tik mūsų klientai, bet ir merginos visame pasaulyje, kurios labai džiaugiasi įvarių aliejinių mišinių efektyvumu.

Nusipirkę tokias kaukes pirkėjai tikisi greito ir akivaizdaus rezultato ir tikrai nepagalvoja, kad pirmaisiais kartais teks atsisveikinti su dar daugiau plaukų ir išsigąsta pamatę išslinkusį plaukų kuokštą. Pirmosios mintys būna, kad kalta yra kaukė, kuri neigiamai paveikė galvos odą.

Priežastis slypi negyvos odos sluoksnyje, susikaupusiame ant galvos odos paviršiaus. Šis negyvų odos ląstelių darinys prilaiko plaukučius, su kuriais artimiausiomis dienomis turėtume atsisveikinti. Savo ruožtu aliejinis serumas su eteriniais aliejais ir galvos masažas atlieka ,,pilingo funkciją“ – suminkština negyvos odos sluoksnį ir padeda jam pasišalinti. Kartu su juo nuo galvos odos iškeliauja ir plaukučiai, kuriuos negyvos odos sluoksnis prilaikė.

Nereikia išsigąsti! Plaukų galvos gydymas aliejiniu mišiniu tikrai padės paskatinti plaukų augimą ir sumažins plaukų slinkimą, tačiau šis pirmasis etapas, kuris trunka ne ilgiau nei 2-3 aliejinės kaukės naudojimo kartus, gali sukelti daug baimės. Tačiau šis etapas yra būtinas tam, kad kaukė pasiektų galvos odą ir galėtų sustiprinti plaukų šaknis, jas pamaitinti, išvalyti užsikimšusius folikulus ir taip pabudinti miegančius plaukelius, kuriuos pamatysite vos po 1-2 mėnesių!

Mūsų natūralios aliejinės kaukės plaukų šaknis tinka kiekvienam, pasiryžusiam skirti laiko sau!

https://gamtoslasas.lt/parduotuve/stiprinamoji-aliejine-kauke-plauku-auginimui/

 

Palikti komentarą