Naudoju kaukę plaukų šaknims, o plaukai pradėjo stipriau slinkti… Kodėl?

Paskutinis straipsnio atnaujinimas: 2023-02-26

Numatoma skaitymo trukmė: 6 minutes


Kasdien kiekvienas iš mūsų natūraliai prarandame iki 100 plaukų, paprastai to net nepastebime. Tačiau gyvenant intensyviu ritmu, neskiriant laiko ir dėmesio savo plaukų priežiūrai, reguliariai patiriant stresą, ar išsibalansavus hormonams, plaukai gali pradėti slinkti ir daug intensyviau. Kiekviena moteris dėl to išgyvena, kadangi kiekvienai mūsų plaukai yra be galo svarbi įvaizdžio dalis. Tuomet keliaujame pas drauges ir internete ieškoti atsakymų, kaip susigrąžinti plaukų apimtį.

Tinkamos plaukų priežiūros svarba

Prieš pasinerdami į plaukų slinkimo priežastis, pasidomėkime, kodėl būtina tinkamai prižiūrėti plaukus. Plaukai yra neatsiejama mūsų išvaizdos dalis ir gali turėti įtakos mūsų pasitikėjimui savimi ir savigarbai. Kad plaukai atrodytų sveiki ir gražūs, turime jais tinkamai rūpintis.

Plaukų priežiūra apima daugybę aspektų, pavyzdžiui, plovimą, kondicionavimą ir formavimą. Vienas iš svarbiausių plaukų priežiūros aspektų - maitinti plaukus tinkamais produktais. Plaukų kaukės yra puikus būdas suteikti plaukams būtinų maistinių medžiagų, kad jie gerai augtų.

Tačiau netinkamai naudojamos plaukų kaukės gali padaryti daugiau žalos nei naudos. Atidžiau pažvelkime, kodėl plaukai slenka naudojant plaukų kaukes ant šaknų.

Plaukų slinkimo priežastys

Plaukų slinkimas yra dažna plaukų problema, kurią gali lemti įvairūs veiksniai. Norint išsaugoti sveikus ir stiprius plaukus, labai svarbu suprasti plaukų slinkimo priežastis - nuo per didelio plaukų drėkinimo iki per didelio jų kiekio.

Pernelyg dažnas aliejaus pagrindo produktų naudojimas

Viena iš dažniausių plaukų slinkimo priežasčių yra pernelyg dažnas aliejaus pagrindo produktų naudojimas. Nors natūralūs aliejai, tokie kaip brokolių, argano ir ricinų aliejus, puikiai tinka plaukams, per didelis kiekis gero dalyko gali būti žalingas.

Per daug tepami aliejiniai produktai gali kauptis ant galvos odos ir plaukų sruogų, todėl plaukai tampa sunkūs ir riebūs. Dėl to plaukai gali slinkti ir labiau lūžinėti.

Be to, kai kurie aliejai, pavyzdžiui, ricinos aliejus, nors ir žinomi dėl savo naudos plaukų augimui, kai kuriems plaukų tipams gali būti per sunkūs. Šių aliejų naudojimas ant plaukų šaknų gali apsunkinti plaukus ir sukelti jų slinkimą.

Kad išvengtumėte per didelio aliejaus pagrindo produktų naudojimo, svarbu juos naudoti saikingai. Ant šaknų tepkite tik nedidelį kiekį aliejaus ir švelniai įmasažuokite jį į galvos odą. Taip pat svarbu rinktis lengvus aliejus, pavyzdžiui, simondsijų ar migdolų aliejų, kurie gali pamaitinti plaukus jų neapsunkindami. Būtinai perskaitykite mūsų straipsnį kaip pasirinkti tinkamus aliejus ar mūsų siūlomus aliejinių kaukiųserumų mišinius.

Per didelis plaukų drėkinimas

Dar viena dažna plaukų slinkimo priežastis - per didelis plaukų drėkinimas. Nors labai svarbu palaikyti plaukų drėgmę, dėl per didelio drėgmės kiekio plaukai gali tapti silpni ir trapūs, todėl gali lūžinėti.

Naudodami plaukų kaukes plaukų šaknims, suteikiame plaukams papildomą drėgmės dozę. Tačiau, jei jau naudojame kitus produktus, pavyzdžiui, nenuplaunamus kondicionierius ar modeliavimo kremus, galime per daug apkrauti plaukus drėgme.

Kad plaukai nebūtų per daug drėkinami, svarbu subalansuoti drėgmę su baltymais. Baltymai yra būtini plaukų stiprumui ir gali padėti išvengti plaukų slinkimo. Ieškokite plaukų kaukių, kurių sudėtyje yra ir drėkinančių, ir baltymų turinčių ingredientų, pavyzdžiui, keratino ir glicerino, kad išlaikytumėte plaukų pusiausvyrą.

Netinkamas plaukų kaukės naudojimas

Galiausiai, neteisingas plaukų kaukės naudojimas taip pat gali sukelti plaukų slinkimą. Tepant plaukų kaukes ant šaknų svarbu naudoti tinkamą techniką.

Viena dažniausių klaidų - plaukų kaukes tepti per arti galvos odos. Užtepta per arti, plaukų kaukė gali apsunkinti plaukus ir sukelti jų slinkimą. Vietoj to plaukų kaukę tepkite 2-5 centimetrų atstumu nuo galvos odos ir daugiausia dėmesio skirkite plaukų vidurio ilgiui ir galiukams.

Dar viena dažna klaida - per ilgai palikti plaukų kaukę. Nors ir vilioja palikti plaukų kaukę ilgesniam laikui, tai gali sukelti per didelį plaukų drėkinimą ir susilpninti plaukus, todėl plaukai gali slinkti. Laikykitės ant plaukų kaukės pateiktų nurodymų.

Aliejinių kaukių nauda

Vienas iš atsakymų – naudoti aliejinius mišinius galvos odos maitinimui, užsikimšusių galvos folikulų valymui bei kraujotakos skatinimui. Tai be galo naudinga priemonė, kurios efektyvumu įsitikino ne tik mūsų klientai, bet ir merginos visame pasaulyje, kurios labai džiaugiasi įvarių aliejinių mišinių efektyvumu.

Nusipirkę tokias kaukes pirkėjai tikisi greito ir akivaizdaus rezultato ir tikrai nepagalvoja, kad pirmaisiais kartais teks atsisveikinti su dar daugiau plaukų ir išsigąsta pamatę išslinkusį plaukų kuokštą. Pirmosios mintys būna, kad kalta yra kaukė, kuri neigiamai paveikė galvos odą.

Priežastis slypi negyvos odos sluoksnyje, susikaupusiame ant galvos odos paviršiaus. Šis negyvų odos ląstelių darinys prilaiko plaukučius, su kuriais artimiausiomis dienomis turėtume atsisveikinti. Savo ruožtu aliejinis serumas su eteriniais aliejais ir galvos masažas atlieka ,,pilingo funkciją“ – suminkština negyvos odos sluoksnį ir padeda jam pasišalinti. Kartu su juo nuo galvos odos iškeliauja ir plaukučiai, kuriuos negyvos odos sluoksnis prilaikė.

Nereikia išsigąsti! Plaukų galvos gydymas aliejiniu mišiniu tikrai padės paskatinti plaukų augimą ir sumažins plaukų slinkimą, tačiau šis pirmasis etapas, kuris trunka ne ilgiau nei 2-3 aliejinės kaukės naudojimo kartus, gali sukelti daug baimės. Tačiau šis etapas yra būtinas tam, kad kaukė pasiektų galvos odą ir galėtų sustiprinti plaukų šaknis, jas pamaitinti, išvalyti užsikimšusius folikulus ir taip pabudinti miegančius plaukelius, kuriuos pamatysite vos po 1-2 mėnesių!

Mūsų natūralios aliejinės kaukės plaukų šaknis tinka kiekvienam, pasiryžusiam skirti laiko sau!

Kodėl mano plaukai labiau slenka po to, kai naudoju kaukę ant šaknų?

Plaukai gali slinkti dėl daugelio priežasčių, įskaitant per didelį plaukų drėkinimą ir per didelį produkto kiekį ant plaukų šaknų. Priežastis gali slypėti ir negyvos odos sluoksnyje, susikaupusiame ant galvos odos paviršiaus. Naudojant kaukę ant plaukų šaknų svarbu užtepti reikiamą kiekį ir rinktis lengvas priemones, kurios neapsunkina plaukų.

Ar naudojant aliejinę plaukų kaukę ant šaknų gali slinkti plaukai?

Taip, naudojant plaukų kaukę ant plaukų šaknų, plaukai gali slinkti, jei naudosite per daug priemonės arba kaukę su blogaisiais ingredientais. Kad to išvengtumėte, naudokite nedidelį kiekį kaukės ir tolygiai tepkite ją ant plaukų vidurio ilgio ir galiukų.

Kokių ingredientų turėčiau ieškoti plaukų kaukėje, kad plaukai neslinktų?

Ieškokite lengvų plaukų kaukių, kurių sudėtyje yra maitinamųjų ingredientų, tokių kaip argano aliejus, simondsijų aliejus arba medus. Šie ingredientai gali padėti pamaitinti ir sudrėkinti plaukus, bet jų neapsunkinti ir nesutepti.

Ar plaukų kaukę turėčiau tepti ant drėgnų, ar ant sausų plaukų?

Kad pasiektumėte geriausių rezultatų, plaukų kaukę tepkite ant drėgnų plaukų. Drėgni plaukai geriau priima plaukų kaukės sudedamąsias dalis ir gali padėti tolygiai paskirstyti kaukę po plaukus. Taip pat išvengsite per didelio plaukų kaukės kiekio, kuris gali sukelti plaukų slinkimą.

Ką daryti, jei panaudojus kaukę ant šaknų plaukai slysta?

Jei plaukai slenka, pabandykite sumažinti naudojamos kaukės kiekį ir nenaudoti jos per arti galvos odos. Taip pat galite pabandyti naudoti valomąjį šampūną, kad pašalintumėte nuo plaukų susikaupusį produkto perteklių. Jei problema išlieka, pasikonsultuokite su kirpėju arba dermatologu, kuris patars, kaip elgtis toliau.

Kaip išsirinkti tinkamą aliejinę kaukę plaukams?
Kaip taisyklingai naudoti natūralias priemones plaukams?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Mano krepšelis
Neseniai peržiūrėti
Kategorijos